Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom kezelni az exemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kezelni az exemet, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Férfi létemre tanácstalan vagyok kérlek segítsetek.

Nyár közepén mentünk szét ex-barátnőmmel, 9 évig voltunk együtt,a kezét is megkértem. A tavalyi év borzasztóan indult nekem, megutáltam a munkámat, családban is voltak problémák, én is egyre többet nyúltam az alkoholhoz. Egyedüllétre vágytam, de észre se vettem ez időszak alatt,hogy a barátnőmmel is eltávolodtunk egymástól.

Végül egymást kezdtük egy megbántani folyamatosan, ez soha nem történt a kapcsolatunk alatt. Exem próbálta újrakezdeni pedig ő akarta lezárni, én folyamatosan elutasítottam mert még egyszer nem csinál belőlem hülyét senki és nagyon meg is bántott.

Miután elköltöztem minden rosszabb lett, még mindig irogatott az exem, de egyre fájdalmasabb volt a helyzet, aztán szeptember végétől kezdve már nem kommuniikáltunk.

Nem tudok beszélni se az érzéseimről se arról, hogy mi történt közöttünk. Ennyi idő után is próbálom távoltartano magam tőle (ha egyszer ketszer megkérdezi, hogy mivan velem), de ha meglátom az utcán teljesen visszajönnek az érzelmek. Félek, hogy újra fájdalmat okoz, de közben beszélnék is vele, de a félelem erősebb így hidegen állok hozzá.

Mit csináljak? Lépjek túl a félelmemen és adjak egy esélyt annak, hogy beszéljünk? Nem tuodk már mit tenni ezzel az érzéssel éd helyzettel.

Köszönöm.

28/F



febr. 18. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te hibád. Alkoholizálsz még? Ha igen, akkor hagyjad!
febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Még ennyit kínlódni. Próbálj nyitni mások felé inkább. Ne hagyd hogy visszarángasson semmi értelme még egyszer 9 évnek vele.
febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 9 év az nem múlik el nyomtalanul.. O.o
febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress a 90-es évekből egy Romana tinimagazint, abban voltak hasonló problémák és megoldási javaslatok

Ha ez nem válik be, akkor majd szépen nem reagálsz az üzenetekre és telefonhívásokra.

febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd beszélj vele , aztán ha nem juttok dűlőre egyezetek meg nem írogattok egymásnak sehol sem.
febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!