Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért is szakított valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is szakított valójában?

Figyelt kérdés

Exemmel összejöttünk két napja,volt minden köztünk.Újra odaköltöztetett magához.Valamiért másnap már nem tudott velem lefeküdni és tegnap munka után összepakolt cuccaim vártak,közölte,hogy ő élni akar és bezártam őt,velem nem lehet eljárni bulizni,állandóan a nyakán vagyok és sok neki,hogy szeretem őt.Megakar másokat is ismerni,hozzátéve,hogy ő velem akar újra randizni,mert neki sok,hogy odaköltöztem (ő könyörgött és ő kérlelte).

Aztán kivágott a cuccaimmal együtt,és azt mondta,hogy tiszteletlen vagyok ,amiért nem azonnal pattantam ki.

Teljesen összetörtem.

Mi lehet a valódi oka?



febr. 21. 05:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Elég naiv vagy,hogy hittél neki.Ráadásul exszel összejönni,visszaköltözni ?Ha van nagy marhaság és hiba az életben,akkor ez az egyik legnagyobb.

Ezután egyáltalán nem szabadna még szóba sem állnod vele ,soha többé.

Egy ex nem véletlen ex,de hogy ekkora önző legyen valaki,mint a tiéd, az nagyon ritka !

Erős legyél és magadat nézd,ne hallgass szirénhangokra, mondjon akármit .

febr. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem fog letiltani,mire hazaértem,letiltott.
febr. 21. 05:31
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy idióta!

Te meg buta vagy, mint a föld, ha még ezek után foglalkozol vele.

Annyit nem érdemel, hogy gondolj rá!

febr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a körülményeket. Miért szakítottatok? Hogyan békültetek ki?

Akiről tudom, hogy ezt megcsinálta az exével, ott a pasi másik nő miatt hagyta el a családot. A felesége csak azt akarta, hogy a szeretővel szétmenjenek. Külfött is a nőnek fotót, ahogy a pasi alszik az ágyban. Másnap meg kitessékelte, hogy bocs, de meggondolta magát.

febr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kifolyattad reggel a kávéfőzőt, és ez triggerelt nála valamit. Lehet hogy ideggyenge. De az is lehet hogy nem hajtottad össze a plédet, akkor ocd-s.
febr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled kenni, ennyi az egész.
febr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy szexre kellettel neki, megkapta, ennyi volt. Hogy ehhez minek kellett ez a színjátek q visszakoltozessel, az rejtély. Hiba volt, a káposztás hasonlat sajnos igaz.
febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mentális beteg
febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad újrakezdeni ha egyszer szakítás volt, nyilván oka volt hogy szétmentetek
febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Két hülye=egy pár.
febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!