Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők szakítottak már férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szakítottak már férfival mert az azthitte rendben van de valójában csóró volt?

Figyelt kérdés
De nem ismerte el a saját csóróságát, és te nőként szembesítetted ezzel, de a pasi akkor is csak döbbenten nézett hogy "mi az hogy ő csóró???"

2022. júl. 10. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Sosem mondanam el neki. Egyszeruen nincs tobb randi es megmondom hogy nem az esetem. De ahol feleztetni akarnak velem meghivast, latszik hogy fillereskedik, ott kicsit latvanyosabban vonulok el a randi vegen.
2022. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
..vagy meg az elejen...
2022. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én még nem. Én ilyen dolgok miatt szakítottam: beteges féltékenység, agresszív viselkedés, távkapcsolat, gyerekes volt és nem lehetett rá számítani, nem voltam túl az exemen
2022. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyagiak miatt nem volt szakítàsom.
2022. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Volt. Nem keresek túl jól , (netto 432) de amikor valaki, férfi létére, ennyit sem bír megkeresni, az nagyon gáz!
2022. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 5


mivel foglalkozott?


amúgy emberileg szeretted?

2022. júl. 10. 22:39
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

6

Beszerző vagyok egy multinál!

Igen, emberileg nem volt vele baj! Nem voltunk ennyi ideig együtt. Ezek a dolgok ismerkedés során derülnek ki! Most már figyelek arra, hogy ne adjak esélyt olyannak, akinek nem megfelelő az egzisztenciája! Sok bosszusagtol, kellemetlen élménytől kimelem meg magamat is, és azt is, akivel randiznék!

2022. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7


ezek szerint akkor az sem volna megfelelő ha annyit keresne mint te ugye?


De ebben mi a bosszúság és kellemetlen élmény ha ő emberileg vonzó számodra?

2022. júl. 10. 23:01
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

8

Azzal nem lett volna gondom, ha ugyanannyit keres, és van ugyanúgy lakása, autója.

(Nem, senki nem rakta alám, igen, én kerestem meg rá a pénzt)


Egyrészt, gondot jelentett neki kifkzetni egy vacsorát, mozi. Stb. De autója sem volt, mint később kiderült, és elég illuziorombolo az is, ha mindenhova csak az én autommal mehetünk.

2022. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5

Felreolvastam a kerdésedet!


"mivel foglalkozott?"

- Gyárban volt csoportvezető

2022. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!