Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként hogyan tudok kitérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan tudok kitérni a szex általi manipuláció alól szakítás után?

Figyelt kérdés

Alkoholista és nárcisztikus az exem, akivel egy hete szakítottam, sokadjára.

Eddig mindig kibékültünk, a szexet használva fel ellenem. Átlagos külsejű introvertált férfiként nincs alternatív szexpartnerre lehetőségem, ezt ő tudja és ezzel élt vissza, vagy bármi mással amivel éppen tudott, de mindenáron vissza akart szerezni, most is.

Annak ellenére hogy nemcsak letiltottam, de legutóbb csúnyán szakítottam vele, lehordva őt, remélve hogy ez elég lesz ahhoz hogy leszálljon rólam. Mivel ez nem volt elég, én pedig inkább szeretnék túllépni rajta, felmerül a kérdés: hogyan lehet elérni hogy túllépjek az exemen?

Nyilván hiányzik, még akkor is ha amúgy tényleg nem akarom őt újra az életembe.

Emailen keresztül tud kommunikálni velem, ott nincs tiltás tudtommal, és amúgy sem tudom megállni hogy ne olvassam el, de már nem válaszolok neki.

Férfiként hogy lehet ezt kezelni?

Én nyilván nem kellek senki másnak, és ez nagyon elkeserítő, ezért nem tudtam vele eddig szakítani. Mi lenne a helyes részemről?



márc. 26. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De van e-mailben is tiltás...
márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfiként probléma ez. Saját magadon kell erőt venned, nem azzal védekezni, hogy férfi vagy.
márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottál, és ez most komoly és végleges. Többet nem lépsz vele semmilyen kapcsolatba.

Nehéz, de ilyen egyszerű, és ez a célravezető. Ha vége, legyen vége. Ne fájjon jobban és tovább, mint ameddig muszáj.

márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Erőt vettem már magamon

A kérdésem az hogy mivel védekezzek, nem az hogy egyetértesz-e

márc. 26. 12:59
 5/13 A kérdező kommentje:

"De van e-mailben is tiltás..."

Ez amúgy érdekelne is

Nem csak spamnek jelölés van, ami külön mappába továbbítja?

Mert azzal nem sokra mennék, jobb volna ha eleve meg sem kapnám a leveleit, hogy ne is olvashassam őket

márc. 26. 13:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Le lehet tiltani címeket. Nem fogod látni a leveleit, viszont ő szerintem nem fogja tudni, hogy le van tiltva, és meg sem kapod a leveleit.
márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Növessz gerincet és légy FÉRFI!
márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Letiltod és elmész jó pszichológushoz.
márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megszűnsz egy szexmániás majom lenni, gerincet és tököt növesztesz, és nem hagyod, hogy a farkad irányítson. Nem a nő a hibás, hanem te... te vagy a gyenge, a szexagyú, akit ennyire könnyen lehet irányítani... és ez a te DÖNTÉSED.
márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Emailen keresztül tud kommunikálni velem, ott nincs tiltás tudtommal, "


De van. Nem konkrétan tiltás, de filtert csinálhatsz a leveleire és ráraksz egy szabályt, pl. azonnal mehet törlésre.

márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!