Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy kezelnétek, ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek, ha az exetek utólag hazudna másoknak arról, ami kettőtök közt volt?

Figyelt kérdés

Pontosítva: Megismertem egy férfit a baráti társaságom által, aki pár találkozás után oda-vissza volt értem, rajongott, áradozott. Én eredetileg nem akartam kapcsolatot, (szűz voltam, szex sem volt köztünk ameddig össze nem jöttünk) de aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz érzelmileg, elhívott randikra, azt mondta nem érzett még ilyen erős érzelmeket soha senki iránt, és nagyon örül, hogy ennyire közel kerültünk egymáshoz, már egy évvel előre tervezte a programokat velem, találkozót a szülőkkel, állandóan írta, hogy hiányzom neki, mindig kézenfogva sétáltunk stb stb…Tudta, hogy szűz vagyok és mondtam, hogy nem holmi kavarásban szeretném elveszíteni, hanem csak akkor majd ha tényleg megszeretjük egymást és kimondjuk, hogy együtt vagyunk. Nagyon szerelmes lettem, azt mondta, sosem tudna eldobni engem. 2 hónapig tartott a kapcsolat, lefeküdtünk, majd nem sokra rá szakított velem, hogy elmúltak az érzései.

Ennek már egy éve. Most az egyetemen az elsőéveseknek azt adja elő, hogy mi sosem voltunk együtt, csak én nagyon oda voltam érte ezért ezt akarom hinni(?), le volt tisztázva az elején, hogy csak szexet akar tőlem és én belementem…azt mondja mindenkinek, hogy semmi érzelem nem fűzte hozzám, csak jó voltam az ágyban és ennyi. Úgy érzem ezzel teljesen lejárat engem, rajtam nevetnek az emberek, hogy annyira oda voltam érte, hogy kitaláltam, hogy együtt voltunk…

Szerintetek kitálaljak?

Telefonom megvan az összes beszélgetés, hangfelvétel stb, szóval így mindenki számára egyértelmű lenne, hogy nem hazudtam…



febr. 17. 00:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és hozzátartozik, hogy rézsegen még mindig képes rám írni, hogy hiányzom neki, pedig barátnője van
febr. 17. 00:57
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tálalj ki, ízlésesen pár dolgot, amiből egyértelműen látszik hogy hazudik. Aztán ne foglalkozz vele többet.
febr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szerelmes lettem, azt mondta, sosem tudna eldobni engem. "


Csak egy jó tanács! Ha valaki nagyon fogadkozik, hogy ő mit nem tenne, akkor megkapod az igazságot, ha a nem szót kitörlöd. AZ esteke 95%-ban így van.

febr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tálalj ki. Ne hagyd, hogy ezek után még ő legyen a nagyképű. Elég, hogy kihasznált nehogy most még lejárat. Én bizony megmutatnám pár embernek amiket írt, sőt amiket még most is ír. Az ilyen görény megérdemli. Sőt, tán még azt is, hogy a barátnője fülébe jusson, hogy még írogat. Mert ezek szerint pont olyan szemét mint volt is anno, ugyanúgy az érzelmeidre hat mert tudja, hogy szerelmes voltál ezért részegen ezzel próbálkozik hátha újra a bugyidba juthat holott ha hiányoznál akkor ugye veled lenne.
febr. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Egyszerűen én is elkezdenék hazudozni, hogy igen, megegyeztünk, hogy csak szex lesz, de egy dugás után úgy döntöttem, hogy ebből egy is elég volt. Ilyen rövid idő alatt ilyen sokat még nem unatkoztam. 🤐😜 Inkább keresek olyat, aki nem két perc alatt rendezi le (vetkőzéssel együtt), meg legalább a konfekcióméretet hozni tudja. Bár lehet, hogy ha érzelmek is vannak, akkor nem csak félig áll fel neki. Ha már egyszer csak szex, akkor az legalább legyen minőségi. De ez csak szövegelni tudott meg ment a vetítés.


Addig húznám az agyát, amíg a végén ő mutatná meg az üzeneteket, hogy nem is igaz.

febr. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Ezzel ő önmagát járatja le, nem pedig téged. Ő maga hirdeti, amit cselekedett:

-szerelmet hazudott, hogy megkapjon

-te szerelmes voltál és odaadtad magad

- cserébe lelépett.


Ha valaki neked egy másik nőrőlnígy beszél, mint ahogy idézted, te ki ítélsz el?

A szerelmes, becsapott lányt?

Nem. Ezt a férget.


Örülj, hogy időben megszabadultál tőle:

-jellemtelen

-bunkó

-alkoholista.


Én nem magyarázkodnék a helyedben. Nincs miért.


Azt nem tudja irányítani az ember, hogy szerelmes-e, de az ilyen tapasztalás bővíti az emberismeretedet, hogy milyen jelekre figyelj fel a rózsaszín ködben is.


Az élet megy tovább.

👍

febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
#6 os, de itt szó nincsen a pasi szerint arról, hogy hazudott volna. Úgy adja elő, hogy a nőnek elmondta, hogy csak szexre kell és a nő ebbe ment bele. Nem azt mondja, hogy "átvertem őt" hanem, hogy ő mindig is tiszta lappal játszott de a nőnek így is kellett, hogy tudta mire kell. Szóval odaadta magát mert annyira akarta a pasit holott tudta, hogy semmi érzelem nincsen és nem lesz vagyis szó nincsen becsapott lányról.
febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3.+1
febr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A csajánák tuti.


"még mindig képes rám írni, hogy hiányzom neki, pedig barátnője van"



Na, én ezeket screenshotolnám, meg azt is, amivel anno téged etetett. Aztán írj rá a jelenlegi csajra, és küld el neki az összeset, csak hogy tudja kivel van dolga.

febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hazudozik rolam majdnem minden exem. Ez miatt sajnálom pl hogy az anyja is t3ljesen mást hisz rólam mint a valóság(jó kapcsolatban voltam az anyukákkal)de ugyse tudok mit tenni.


Amikor néha egyiknek a nője neki állt 3ngem szidni hogy én milyen szemét voltam a barátjával nem csoda hogy nem velem jár meg ezek a dumák, hát úgy érzem hiába irtam meg ott is az igazságot, hogy marhára nem engem kéne lehányni, mert nem is èrdekelte. De úgyis megismerhette az exem enélkul is mert már őj sincsenek egyutt nem véletlenul.


Majdnem az összes exem azt terjeszti rolam szakitással hogy en vagyok a k-va ők meg az isten. Szinte csak az nem hazudgált rolam akit ennyire se érdekeltem hogy lehordjon es simán l is felejtett. Na azok semmit nem híresztelnek hazudgálnak rolam senkinek.

febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!