Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként hogyan tudok kitérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan tudok kitérni a szex általi manipuláció alól szakítás után?

Figyelt kérdés

Alkoholista és nárcisztikus az exem, akivel egy hete szakítottam, sokadjára.

Eddig mindig kibékültünk, a szexet használva fel ellenem. Átlagos külsejű introvertált férfiként nincs alternatív szexpartnerre lehetőségem, ezt ő tudja és ezzel élt vissza, vagy bármi mással amivel éppen tudott, de mindenáron vissza akart szerezni, most is.

Annak ellenére hogy nemcsak letiltottam, de legutóbb csúnyán szakítottam vele, lehordva őt, remélve hogy ez elég lesz ahhoz hogy leszálljon rólam. Mivel ez nem volt elég, én pedig inkább szeretnék túllépni rajta, felmerül a kérdés: hogyan lehet elérni hogy túllépjek az exemen?

Nyilván hiányzik, még akkor is ha amúgy tényleg nem akarom őt újra az életembe.

Emailen keresztül tud kommunikálni velem, ott nincs tiltás tudtommal, és amúgy sem tudom megállni hogy ne olvassam el, de már nem válaszolok neki.

Férfiként hogy lehet ezt kezelni?

Én nyilván nem kellek senki másnak, és ez nagyon elkeserítő, ezért nem tudtam vele eddig szakítani. Mi lenne a helyes részemről?



márc. 26. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most nézem, lehet blokkolni is. Az üzenet ablak jobb felső sarkánál a legördülőből kiválasztod, hogy block.
márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak a hasznos válaszait akik a kérdésemre válaszoltak. A sértegetős trollok válaszai természetesen érdektelenek.

Majd ha a helyemben és helyzetemben lesz valaki majd akkor lehet okoskodni és megmutatni, addig csak a segítő szándékot tudom értékelni, akinél volt

márc. 26. 22:11
 13/13 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt a dolgot persze megfogadom ha tudom, és letiltom akkor emailen is, akkor talán nem fog tudni elérni sehogy sem.

Szar lesz ugyan örökre magányosan, de csak jobb mint egy olyan nővel akit említettem, az alkoholizmusa miatt sajnos elviselhetetlen, minden baj ebből fakad nála

Neki könnyebb lesz hiszen nőként bármikor találhat legalább szexpartnert, vagy akár többet is

Megírom neki hogy le lesz tiltva

márc. 26. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!