Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy hiányzik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy hiányzik? Könnyebb lett volna ha nem haraggal válok el tőle?

Figyelt kérdés

Nem volt kapcsolat, de szinte az volt hivatalos kimondás nélkül. Én léptem ki belőle végül, mert annyira toxikus, bántó volt hogy már mentálisan is nagyon megviselt a vele való “majdnem kapcsolat”. Mindketten kapcsolatot akartunk de nem jutottunk el odáig., állandó viták és fikázások mentek (főleg felém és arra hogy sosem voltam elég jó)

Tudom jól hogy jól döntöttem, de már eltelt közel 5 hónap, volt próbálkozása hogy felkeressen. Nem váltunk el jóban, ő ragaszkodni akart hogy ne haragban váljunk el. Nekem annyi fájdalmat okozott lelkileg, annyira megcsorbította az egész önszeretetem hogy nem engedtem, csak azért hogy a lelkiismerete jobb legyen..

Én azóta elköltöztem messzebbre, próbálok ismerkedni, de nem sikeresek a randijaim/nem akarok komolyat. Esténként arra gondolok, hogy megölelem, vagy a szexre (nagyon szerettem vele) vagy úgy néha csak a jobbik pillanatainkra. Szeretnék továbblépni, valójában lezártam ezt magamban, de nem jön senki

Pl néha a helyekre emlékeztet, ahova közös terveket szövögettünk, stb.. nem volt jó kapcsolódás de azt a pár jót, vagy az elejére a “kapcsolatunknak” sokat gondolok


Mit tegyek? A nosztalgia néha elfedi azt a sok rosszat, amiért valójában elhagytam és nem bánom

Vagy elkellett volna harag nélkül váljak tőle és most könnyebb lenne?


Mindkettőnket megviselt az elválás annak ellenére hogy nem működtünk, a srácot kifejezetten


L



márc. 28. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Most még vannak emlékek, amik bevillannak vele kapcsolatban, lehet, hogy lesznek is...Viszont hidd el, elmúlik idővel a rossz érzés, ha bekopogtat egy újabb szerelem, közömbössé és válik majd talán.

Te szeretted, de láthatóan ez kevésnek bizonyult, hiszen ha komolyan/őszintén gondolta volna veled az illető, most is melletted lenne egy építő jellegű kapcsolatban. Te is érzed, mennyire mérgezően hatott rád és a megérzések nem hazudnak. Ha továbblépés jár a fejedben, jól gondolod szerintem!...

márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem zártad még le lelkileg, ezért a további ismerkedés felejtős amig nem rendezed magad, igy csak egy félkész termék vagy amit nem vesz meg senki, neked sem kellene olyan ember aki tele van még sebekkel és gyenge érzelmileg mentálisan nem? Stabil müködő kapcsolathoz, minőség kell, dolgozz magadon, gyomláld ki a régi mintáidat segitővel akár, és többé nem fogsz belelépni az azonos "rossz" kapcsolatokba. Amig ez nem történik meg, csöbörből vödörbe mész, a következő is pontosan ilyen lesz..
márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha verbálisan bántalmazott téged akkor még a hatása alatt vagy. Manipulált a végén is egyértelműen miszerint ne haragudj rá. Lehetséges, hogy ha békében váltattok volna szét akkor ugyanúgy felkeresett volna, hogy kezdjétek újra.

Ha rajta agyalsz még 1 év múlva is akkor érdemes lenne szakemberhez fordulni mert rossz kötődési mintáid lennének. Egyébként mint írták előttem ne ismerkedj míg túl nem lépsz rajta teljesen. Nem vagy rendben és nem fair mást kihasználni, hogy jobban légy legalább egy kicsit.

márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idő megszépít sok mindent. Nem hiába cselekedtél akkoriban úgy ahogy. Miert szenvednél újra? Jön majd az igazi ne aggódj
márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És annak mégis mi értelme hogy várok? Mert attól, hogy önsajnáltatok jobb nem lesz, ellenben vannak jó emberek, akikkel ismerkedhetek. Telik az idő, én minden ismerkedésnél korrekt vagyok
márc. 28. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval csak szexelsz? Ha neked megfelel oké.
márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam azóta senkivel, most kezdtem el ismerkedni pár hete…
márc. 28. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, az rendben van, hogy nyitsz mások felé, csak az nem mindegy, milyen mintát követsz újra meg újra! Nyilván először rendben kell lenned magaddal, hogy a következő kapcsolatod rendben legyen...
márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy fájt ez az egész miért jelentené hogy rossz mintákat követek? Soha nem volt toxikus kapcsolatom, pont ezért se tudtam mit kezdeni vele, pont ezért készített ki és léptem le
márc. 29. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező egyértelműen nem vagy túl rajta. Akkor minek ismerkedsz? Nincs értelme. Sérülékeny állapotban vagy. Nem vagy önmagad, megint átvághat valaki, vagy te használod ki a másikat. Mire jó ez? Ne légy már önző.
márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!