Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem, de már idegesít is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de már idegesít is, szakitsak vele vagy próbáljam meg ezt magamba elrendezni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, érzem (legalábbis kimutatja) hogy szeret, de volt pár olyan dolga a múltba, és a kapcsolatunkban is ami miatt egyszerűen már néha jobb lenne nélküle. De ha arra gondolok hogy szakitunk, elönt a bűntudat rögtön,és nem akarom megbántani.


Az első pár hónapba, volt pár bunkó dolga, ami lehet csak figyelmetlenség volt , és mióta figyel rá már ritkábban fordul elő, de hiába próbálkozik az érzéseim már nem ugyanolyanok iránta.


Tudom ezt így senki nem tudja megmondani de szerintetek, szeretetem még vagy csak félek az egyedüléttöl vagy esetleg sajnálom és azért ijeszt meg a szakítás gondolata.?



márc. 29. 04:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű kérdés....van bármi kedved is ehhez az egészhez, hozzá, vagy várni, vagy egyáltalán még beszélni vele?
márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt hiszik, hogy ha a másik olyat tesz (úgy viselkedik), ami neki meghökkentő, nincs ínyére, azt hiszi, hogy az a másik idővel megjavul, ő maga majd megjavítja, maga kedvére valónak "átneveli".

Ez óriási tévedés, hiszen alig-alig sikerül. Szinte sosem. Gondolkozz el a szavaimon...! Olvass csak el több kérdést, ami hasonló témát ír le és nézd meg a válaszok értékelését is: a többség szakítást javasol a kérdezőnek. Én is Neked.

márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen már néha jobb lenne nélküle. De ha arra gondolok hogy szakitunk, elönt a bűntudat rögtön,és nem akarom megbántani."

Bűntudat, miért?

márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia ,

Jó lenne tudni, hogy mik azok a meghökkentő dolgok, mielőtt bármit is válaszolunk .

Mindenkinek több oldala van és megvannak a maga hibái és az is igaz, hogy néha mindegy mennyire szereted a másikat, de néha kell egy kis idő saját magadra , mert mondjuk olyat akarsz csinálni amiben ő megzavar ( és most egy hűséges párkapcsolat keretein belül gondolom ).

Másrészről ha már annyira zavar, hogy éjjel sem tudsz aludni és ismeretlen emberektől kérsz véleményt, akkor szerintem már eldöntötted, hogy neked ez nem jó és szakítani akarsz. Valószínűleg csak félsz megtenni, mert tudod hogy utána rossz lesz.


De én azt mondom , hogy ha szakítani akarsz akkor tedd meg most. Fél év vagy nem, de már nem szereted. Beszélj vele és ha nem oldódik meg akkor szakítsatok. Ha nem oldjatok meg akkor előbb-utóbb megcsalod valakivel és utána dobod ki, ami sokkal gerinctelenebb és fájdalmasabb. És azért már jogos lenne a bűntudat.

márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézetem szerint nem fontos tudnunk, hogy mik azok a meghökkentő dolgok, amik Kérdezőt meghökkentették. Lehet, hogy nekünk nem lennének azok, de a jó kapcsolat megromlásához elég az, hogy Kérdezőnek meghökkentők (és alighanem tartósan nem tolerálható), tehát szakítani kellene neki.
márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!