Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti zokon vennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti zokon vennétek egy ilyen viselkedést a pasitoktól vagy magatokban elrendeznétek?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap vártam, hogy hívjon, lett volna mesélnivalóm, aztán végül autóból jelentkezett be a munka végeztével, akkor zárta be az üzletet. Azzal indított, hogy loptak aznap, és mennyire csalódott az emberekben, rossz kedve volt. Majd megkérdezte, én hogy vagyok, mivel Pesten töltöttem egy hetet, aznap este értem haza. Nagyon döcögõs volt a beszélgetés, elõtte sosem volt még ilyen. Nyilván ezt ö is érezte, és kb. 15 perc csevej után kérte, hogy beszéljünk másnap, akkor jobban ráér. Kicsit rosszul esett, mert nekem is vannak problémáim, de amikor õt meglátom, egybõl rá koncentrálok csak. Szóval magamba fojtottam, hogy igazából nagyon hiányzott a szokásos hosszabb nap végi beszélgetés, bár mivel jól ismer, ezt láthatta rajtam. Kedves szavakkal zártuk a témát, de kicsit fura nekem az ilyesmi, simán elrontja az éjszakámat.

Mit gondoltok?


2017. febr. 18. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal indított, hogy loptak aznap, és mennyire csalódott az emberekben, rossz kedve volt"


Ezek után ne nagyon várj tőle fél órás dumcsikat, meg szokásos nap végi beszélgetések? Távkapcsolat?

Az ilyen szokásos dolgok eléggé kinyírják a kapcsolatot, főleg a férfi részéről, tapasztalat.

2017. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, 2 hét múlva utazok hozzá...
2017. febr. 18. 09:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
van az a szar nap, hogy nem lelkizni akarok. ha a közelben van, hozzábújok, ha nincs, megyek aludni.
2017. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabaly, hogy a kapcsolat nem arra van, hogy a masikra zuditsuk a gondjainkat, vagy megsertodjunk, amikor a masik erre epp nem vevo, mert neki is megvannak a sajat problemai. Amikor valaki nincs hangulatban, akkor szimplan nem kell eroltetni a beszelgetest. Megsertodni meg plane nem kell, mi ertelme van? Felesleges energiapazarlas. Van eleted, ilyenkor foglalkozz azzal. Mi pl. tegnap abszolut nem voltunk beszelgetos hangulatban, hat bumm, nem beszelgettunk tul sokat. Meg sincs egyikunk se megsertodve. Felesleges ilyeneken porogni. Vagy aki ilyeneken tud porogni, annak tul sok ideje van.
2017. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod. látod az az okot, miért is más a viselkedése és ez az ok nem te vagy, hanem egy rajtatok kívülálló, akkor meg lehet érteni a másikat. Pontosan ilyen szitu, lopni akartak a páromtól a boltba. Ő sem olyan lelkiállapotban jött haza. Nem is nyaggattam semmi érzelmi dologgal. Az, hogy én mit szerettem volna, vagy te, figyelembe kell venni és megérteni a másik lelki állapotát is.
2017. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Azt gondolom hogy egy hisztis, buta, onzo liba vagy.

Ha az en paromnak rossz napja volt hagyom hogy lenyugodjon vagy barmi es csak vele foglalkozok.

2017. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennem zokon. Neki is rossz kedve volt, neked is, megkert, hogy beszeljetek holnap amikor kicsit mindenki lenyugszik, en elfoglaltam volna magamat aznap, esetleg elmeselem masnak amit akarok, masnap pedig neki is es ot is meghallgatom.
2017. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Legyél megértöbb,tulreagálod.

n25

2017. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6:

Ahogy írtam, semmi rosszat nem mondtam neki, szépen mentem aludni.

Akkor miért is vagyok önzõ és hisztis liba?

Azért, mert hiányzik a mosolya, a közelsége, a mondandója? Én sajnos nem tudok csak úgy hozzábújni, mert nagyon messze van, kb. 4000km.

2017. febr. 18. 11:05
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Kifogas. Olvasd mar vissza...mar a kerdestol is buntudatod lehetne te pi.sa
2017. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!