Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Múlt héten exem oda jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten exem oda jött hozzám,de most lett új kapcsolata nem rég. Nem ciki ez ilyenkor? Vsgy ez a békülési szándék jele lenne?

Figyelt kérdés

Azt se tudtam mit csináljak vagy reagáljak. Külön vagyunk haragmentesen, fene tudja miért szakított. Hetekben többször integetett,és most oda is jött hozzám( tömegközlekedésben dolgozom) beszélgetni,aztmondta darabig eljön. Jó kedve is volt meg nem is. Velem szembe pozitív volt,nosztalgiázott is. Furcsa volt mert mostanába össze jött egy sráccal és költözik is hozzá,ezt még ő maga említette

Magamba mondtam na ez frankó,ha van új,és a régivel nosztalgiàzik,meg ide is jön.

Valami látszott rajta mondaná is meg nem is. Annyit elejtett,hogy van egy hüllője,de az nem lehet a lakásban el kell adnia


márc. 31. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Őt kérdezd meg, az a legbiztosabb.


De én szerintem kettő lehetőség van. Az egyik, hogy nem akarja, hogy bunkónak tartsd. A második, hogy nem boldog és jólesik neki a beszélgetés.

márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá kérdezek baj van-e.

De el hesegettem ezt egyenlőre.

De lehetett olvasni szemeiből. Tudja milyen vagyok,felőlem jöhet,mondja el,sose bunkóztam vele

márc. 31. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam hárítani. Sőt. egész jó időket lehet eltölteni a vissza-vissza térő exekkel.
ápr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ma már nem feltűnő.
ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!