Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom 14 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 14 évvel idősebb nálam. A minap visszajutott hozzám, hogy mikor iszogatott a vele egykorú barátaival arról kérdezgette őket szerintük a nők melyik korban a legvonzóbbak. Milyen szándék állhat emögött? 24L

Figyelt kérdés

Nem tudom megmagyarázni miért, de ahogy meghallottam hirtelen olyan folytogató érzésem lett ettől. Sajnos semmilyen részletre nem kaptam választ, mint, hogy honnan jött elő a kérdés, miről volt addig szó, milyennek tűnt a hangulat és a többi, így csak ezt a tényleges infót tudom.

Abban teljesen biztos vagyok, hogy a párom imád és nem a korom miatt van velem. Lenne más opciója is, de már előttem is sokáig szingli volt, mikor megismert azt mondta pont olyan nőre várt mint én és én ezt is éreztem rajta. Viszont ez annyira furcsa nekem, mert valahogy nem tudok belegondolni miért foglalkozik ezzel?



2022. febr. 15. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Részeg volt, és veled akart dicsekedni.
2022. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább aggódjon ő, hogy lelépsz egy jóképű korod beli sráccal. nehogy már te féltékenykedj egy 14 évvel idősebb pasi miatt :D
2022. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom megmagyarázni miért, de ahogy meghallottam hirtelen olyan folytogató érzésem lett ettől. "

pedig nem bonyolult: egyrészt félsz, hogy rosszul fog esni a válasz a kérdésére (és hát szembesülni az évek múlásával általában nem tartozik az élet kellemes dolgai közé), másrészt félsz, hogy mi van, ha kizárólag huszonévesekben gondolkodik, és tíz-tizenöt év múlva majd lecserél.

2022. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
A nő úgy finom mint a whiskey, 16 évesen.
2022. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez amúgy is hülye kérdés, mert kb. 16-40 között bármelyik korosztály mondható, mert mindegyik máshogy néz ki jól, ha jól néz ki az egyén. 40 felett már igazságtalan ítélkezni, ők már a "középkorúak".
2022. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet kicsit fényezi az egojat, hogy ennyivel fiatalabb barátnője van, és azért hozta fel ezt a témát. Ettől még nem a korod miatt van veled, de lehet, ezt ő bónuszként fogja fel. Biztos jó érzés neki, és kíváncsi volt, a barátai véleményére, de nem akart konkrétan rákérdezni, az elég hülyén jönne ki. Nem hiszem, hogy sokat bele kellene látni, ne gondold túl. Köztem, és a vőlegényem között 15 év van. Nem a korom miatt van velem, csak egymásba szerettünk - a korkülönbség ellenére. Volt már, hogy viccelődött azzal, hogy milyen jó, hogy ilyen fiatal vagyok, lehet van mögötte igazság, és tetszik is neki...De nem gondoltam sértőnek. :)
2022. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Tudom ez most nem vigasztal, de én azt szoktam mondani ha egy pasi menni akar, akkor had menjen🤷‍♀️🤷‍♀️ akkor én még nem értem célba.

Viszont lehet tényleg csak egy baráti beszélgetésbe mentek bele. Beszéld ezt meg a pároddal, mond el neki amit most érzel. Ha szeret hidd el hogy segíteni fog ezt tisztazni.

2022. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

helyesen: fojtogató.

nem -ly, hanem pontos -j

2022. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Esélyes, hogy úgy tekint rád mint az egyszer használatos elemre: ha lemerül, lecserél.
2022. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan férfi a kerek világon, aki ne vágna fel arra, hogy fiatal puncit dugogat. (Sorry.)
2022. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!