Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elszúrtam,hogy nem kerestem??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam,hogy nem kerestem??

Figyelt kérdés
Egyik hétvégén mindkét nap én kerestem őt mint mindig ,majd vasárnap delután ,mondta ,hogy megy strandra(szüleivel) stb irtam,hogy erezze jol magát amire majd csak ugye strand végén reagált egy lajkal aznap mar nem is beszéltünk.Másnap én kerestem,hogy mi volt miért nem irt semmit amire azt valászolta,hogy nincs semmi.Aznap délutan irt rengeteg közte azt is,hogy szerinten már nem vagyunk jóba de nem idokolta meg.,majd ezen a napon keső este hivott,mikor én már aludtam annyit mondott,hogy neki nagyon rossz ez az egész,és en hogy vagyok majd mondta,hogy megy vissza dolgozni,erre annyit mondtam,hogy ezért nem kellet volna felhivj és letettem a telefont..majd masnap reggel kuldtem neki egy kepet amire csak lájkal reagált..eltelt egy hónap aztan keresett meg mert baj volt a munkahelyén es gondolta tudok segiteni de nem tudtam ,majd rákerdeztem,hogy mi miert nem vagyunk mar joba amire azt mondta,hogy én nem irtam neki..kozbe kiderult,hogy nemrég lefeküdt mással..mert nem akart tovább várni ram ő továbblépet.

ápr. 7. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy szúrtad el. Nem kellesz neki, csak akkor ha segítségre szorul. Tiltsd le és ne állj vele szóba soha többet!
ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy nem bírnátok ki együtt sokáig. Ez a lány csak hibát keres benned.
ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Bakker ő szórakozik ő k.fél mással de mindenért te vagy a hibás. Kapcsolatban is bármiket elkövetne, akkor is te lennél a hibás egyfolytában. Dehát a pasiknak ezek kellenek.
ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele többé.
ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!