Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tud szeretni mást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud szeretni mást?

Figyelt kérdés

5 évig voltunk együtt, de az első 4 évben nem volt túl jó a párkapcsolatunk. Se veled, se nélküled kapcsolat volt. 4 év után szakítottunk 3 hónapra, úgy hogy mindenhol letiltott, de majd 1 hónapig próbálkoztam, aztán beláttam hogy felesleges. Sosem tudott szakítani velem, mert szeretett. És én is ugyan így voltam. A 3 hónapos idő alatt én elhatároztam, hogy változtatok a viselkedésemen. Szerinte és szerintem is sikerült sok mindenben változnom, de néha előjöttek régi dolgok a viselkedésemből. Szinte 180 fokot változtam minden téren. Ő keresett meg egy, de nem úgy hogy béküljünk, hanem mondvacsinált dolgokkal, majd beszélgetni kezdtünk. Összejöttünk, volt eljegyzés is, de most ismét szakított velem. Előszőr nem tiltott le, de aztán ahogy többedszerre próbáltam vele beszélni utána megtette. Tudom, hogy nagyon szeret és én is így érzem. Közös tervek voltak, ház, család, mindent egymástól akartunk. Viszont! Most 1 hónapja külön vagyunk. Ismét tiltott mindenhonnan stb.! Már más fiúk is vannak körülötte (barátnők miatt) de tudom, hogy nem olyan buta, hogy ilyen hamar más kapcsolatba kezdjen. Vagy mégis? Szerintem nem is tudna, mert nagyon szeretett engem. Bennem látta a gyermekét stb.. nyálas dolgok! Legalábbis ezt mondta. Utolsó vitánknál, ahol már én is rosszul reagáltam, de igaznak gondoltam azokat amiket mondtam, és azok is, de már így utólag… Még előtte pár nappal lelkes volt, hogy alig várja, hogy költözzünk, mennyire szerelmes, gyerekek stb.. Utána úgy váltunk el, hogy ő nem hisz nekem, nem tud többet rám várni ő már önálló életet szeretne, és velem sosem fog sikerülni, nem haladunk előre, be kell látnia. Ő erre vágyott és kibukott belőle, mert sokszor volt vita ezen. Én is ugyan ezt szeretném(közös élet), de jelenleg nem tehetjük meg még kb fél évig. Erre ő: Ha szeretsz akkor megtenném és ő már nagyon szeretné. Tudom, azt mondjátok, hogy már más férfi volt a dologban, de egyszerűen nem hiszem el róla, hogy kapcsolatunk alatt ilyen lenne. Max közvetlen utána.

Szerintetek most mi játszódhat le benne? Miért nyit más férfi felé, ha belém szerelmes?

Lehet még egy újabb esély? Mindig azon voltunk, hogy bármin, bármikor, de mindig kitartunk egymás mellett.

Gyűrűt szeretné megtartani, de ha akarom akkor visszaadja. Ez miért jó?

Én el sem tudom képzelni mással az életem, és ő is így gondolja.

Lehet úgy mással közös jővőt akarni pláne ilyen hamar, hogy az ex szerelmemmel képzeltem el mindent?

Újrakezdés óta, inkább új problémák jöttek és nem a régiek.

Én 23/F, Ő 23/N



ápr. 14. 19:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egymásnak teremtve. Ha több a szenvedés, szakítás mint a boldogság akkor nem lehet azt kijelenteni.

Képes voltál érte változtatni és nézd meg mégse kellesz neki, nem vagy eléggé jó neki!

Miért vagy papucs?

Én nem értem komolyan hogyan lehet valaki ennyire vak, önbecsülés nélküli, hogy még visszasírná magát oda ahol nem kell!

ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #8-as, szívszorító olvasni ezt, nagyon hasonlót éltem át. Konkrétan egy talpraesett, jég hátán is megélő típusú nőnek gondoltam magamat. Annyira elvette az exférjem az eszemet, hogy én is többször könyörögtem neki bőgve, hogy ne találkozzon már a szeretőjével, hanem javítsuk meg, ami köztünk van.

Persze én voltam mindig a morcos meg a depis, de ezeket az érzéseket kizárólag ő okozta nekem.

És többször visszamentem.... Utólag belátom azért, mert nem volt elég sem egy, sem kettő pofon.... A sokadik kellett, hogy magamtól rájöjjek...

ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Tudom már lehet elfogult vagyok, de nem arról van szó, hogy nem akar engem. Hanem ő már lépne mert úgy érzi, hogy 23 évesen el van késve. Abból volt a vita az újrakezdés óta, hogy nem lépünk a következő szintre. Ő se hagyná veszni, csak mindig ígérgetésnek vette, amikor mondtam, hogy kell még egy kis idő. Kapuzárási pánik szerű az ő részéről szerintem. Amivel nincs gond, mert én is szeretném ezeket a dolgokat, csak várni kell..

És ezt nem tudom elfogadni, hogy ha ennyire akarja ezeket, akkor miért szakít? Azthiszi, hogy fél éven belül mással összejöhet minden, amit velem tervezett? Jól tudná így érezni magát? Aggódom érte, mert később megbánja. Igazából az újrakezdés óta nem is voltak problémák ez.

ápr. 14. 20:47
 14/24 anonim ***** válasza:

"Azthiszi, hogy fél éven belül mással összejöhet minden, amit velem tervezett?"

Igen meg merem kockáztatni, hogy megvan erre a jelölt.

Megbánja? Azzal te ne foglalkozz.

ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"És ezt nem tudom elfogadni, hogy ha ennyire akarja ezeket, akkor miért szakít?"


"Hanem ő már lépne mert úgy érzi, hogy 23 évesen el van késve. Abból volt a vita az újrakezdés óta, hogy nem lépünk a következő szintre. Ő se hagyná veszni, csak mindig ígérgetésnek vette, amikor mondtam, hogy kell még egy kis idő. Kapuzárási pánik szerű az ő részéről szerintem."


Megválaszoltad a kérdést önmagadnak. Ő téged egyfajta célnak tekint, értelmezd ezt úgy, hogy ő mindenáron férjhez akar menni. Az összeköltözés csak egy mérföldkő.


Nem úgy tekint rád, hogy szerelmes, szeret téged hanem csak egy eszköz vagy számára a célja elérésében.


Tényleg ilyen lánnyal foglalkozol? Aki ultimátumokat ad, késztet téged arra, hogy csinálj meg érte valamit, de ő csak beülne a készbe, tárgyként tekint rád?


Egyáltalán nem szeret téged és igazából te se szereted. Ő neked egy trófea amit meg akarsz tartani ha szakad, ha törik.


Ez nem szerelem, egyikőtök se tudja, hogy mit jelent az a szó.

ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Aggódom érte, mert később megbánja."


Szegény... 😃


Szerintem nagyon gáz, hogy ennyire véded. Kérdezem én, hogy tervezel le valakivel egy életet, ami mondjuk alsó hangon még nálatok 84 félévből áll, ha ő egy, azaz 1 fél évet nem tud várni rád, a nagy szerelmére?


Kapuzárási pánik 23 évesen? Hagyjad már....

ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van. Bár nehéz elfogadni.

Hogyan tudom túltenni magam, hogyha szeretem?

Mit tanácsoltok mit kellene tennem? Mi lenne nekem a legjobb?

ápr. 14. 21:25
 18/24 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb ha mégcsak szóba se állnál vele sehol, semmikor, semmilyen formában.

Inkább magaddal törődhetnél, önvizsgálatot tarthatnál, hogy miért ragaszkodsz hozzá ennyire abnormális módon. Meg persze haverok, hobbik, új munka, majd olyan legalább félév múlva új csajok. De lehet egy év is kell hozzá, hogy el tudd engedni teljesen az exed.

ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#17 egyszerűen bele kell gondolnod abba, hogy ebbe a gödörbe ő lökött bele. Miatta érzel most így. Várnád tőle, hogy kihúzzon onnan, de hátat fordít. Csak akkor adja oda a kezêt, ha neki az érdeke. Hiszen csak magára gondol, önző.

Ezekbe nagyon mélyen belegondoltam, amikor hasonlóan éreztem, mint te. Sokat segített az, hogy ezekre rájöttem végül. Nem szeretet ez, csak egy egészségtelen kötődés.

Járj el otthonról, ha egyedül az sem baj. Sportolj, én sem hittem el, hogy az segít. Apró célokat tűzz ki magad elé. Mondjuk jogsi lerakása vagy hasonló.

ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#8-as, Ezen az állásponton voltunk, hogy a költözés oldaná meg, mert amikor együtt töltöttük az időt jó volt. De amikor pár napig külön voltunk akkor csak erre gondoltunk, hogy milyen sok időt kell várni még. A várakozás ölte meg az új esélyt, legalábbis én így látom. Úgy gondolom, hogy jó emberek voltunk, csak rossz időben.
ápr. 14. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!