Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tesz valaki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz valaki ilyet szakítás után?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk, és folyamat posztolgat, hogy hol bulizik, milyen jól érzi magát. Egyfolytában csajok képei alá irogat ( ismerőseim vagy munkatársaim). Lehet csicskaság, de bevallom fájnak ezek a dolgok. Mióta vége lett nem bírok senkire sem nézni, nem hogy bulizgatni meg bókolgatni pasiknak. Szöges ellentéteim ezek a nők. Én szőke sportosabb vagyok, ők meg mellesebb fekete vagy barnahajú csajok. Én nem merem törölni ismerősnek vagy tiltani, nehogy azt higgye hogy bunkó vagyok , esetleg haragtartó. Ő meg szintén nem teszi meg. Egyik csoportban valami nő posztolt, odaírta alá, hogy így meg úgy megb***ná. Ami egyrészről nagyon bánt, másrészről nagyon szégyellem, mert van pár munkatársam akik ott tagok és tudják, hogy együtt voltunk évekig, ismerik őt is. Ezt is úgy mutatták, hogy nézzem meg. Mi a fenét csináljak? Hogyan legyek túl rajta ha mindenhol a pofámba nyomódnak ezek a dolgok? 23 évesek vagyunk.
ápr. 15. 10:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik csoportban valami nő posztolt, odaírta alá, hogy így meg úgy megb***ná"

A volt pasid egy igazi proli, aki még nem is rejtegeti! Szerintem örülj, hogy egy ilyen primitív gyerektől megszabadultál, ha meg mutogatják a munkatársaid miket csinál, mond meg határozottan nekik, hogy az égvilágon semmi közöd nincs már hozzá, nem vagytok együtt!

Mondjuk azt nem írtqd, miért lett vége köztetek, így arra a kérdésesre a választ miért tette szakítás után ezt, addig nem tudom megmondani!

ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"nem merem törölni ismerősnek vagy tiltani, nehogy azt higgye hogy bunkó vagyok , esetleg haragtartó"

Nem mindegy, mit hisz?

Hívd fel vagy írd meg neki (EGYSZER!), hogy vége, legyen boldog, nem akarsz tudni róla jövőben.

És töröld, és többet ne reagálj semmire, ne lépj vele semmilyen kapcsolatba.

ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Bizony le kell tiltani, ki kell törölni. Hol lenne ez már bunkóság??? Én is letöröltem az exférjem, bár nehéz néha nem nézegetni, az új nőt tiltottam még akkor, amikor viszonyuk volt és csalt....így a legegyszerűbb. Férjemet tiltani nem tudom, gyerek miatt tartanunk kell a kapcsolatot és így egyszerűbb.

Akik mutogatják neked, azokat kérd meg szépen, hogy ne tegyék. Nem is tudom miért teszik vagy mi közük van hozzá. Tesóm is sokszor mutogatja, hogy a nő ezt meg azt kommentelt (ő látja), de ki a tökömet érdekel???

3 hét az még nagyon rövid idő, ne várj magadtól csodát, idő kell feldolgozni.

Azok alapján amiket írtál, a csávó meg egy igazi paraszt tahó, gondolom ez a kapcsolatotok alatt sem volt másképp, csak te nem vetted észre. Hidd el, nélküle meg fog változni az életed pozitív irányba. Leszívta az önbizalmadat is az ember, dolgozz ennek a visszaszerzésén.

ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Fogjam a kezed, amíg törlöd az ismerőseid közül?
ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért lett vége, mert megmondtam neki, hogy nem frankó, hogy a kollégáit szivecskézi, meg az egyik nő is elkezdte szivecskézni a régi képeit is a melóhelyéről. Erre a válasza az volt, ha nem tetszik akkor legyen vége. Meg azt is sérelmeztem, hogy már nem volt olyan dinamikája az egésznek. Hiába szakadtam bele. Meg meredek volt a csapatépítő is amin volt. Újonnan az én kollégáimra nyomul. Ez azóta van mióta munkahelyet váltott. Előtte egy normális,kedves, figyelmes srác volt. Mióta gyárba nyomja azóta egy seggfej.
ápr. 15. 10:49
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a kérdést tedd fel a tini kategóriába. A "folyamat" az helyesen folyamatosan. A folyamata és a folyamatosan két különböző értelmű szó. Process vs. continously
ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha zavar a kérdés görgess tovább! Egyszerűbb, mint ide írni az irreleváns válaszodat, nemde?
ápr. 15. 10:55
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nagyon jól tetted, hogy kidobtad. Csak eldurvultak volna a dolgok. Egy pillanatig sem tisztelt téged a csávó, jól megjátszotta magát.
ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tiltanám, mert nem akarnám hogy tudja hogy ez fáj.

Direkt semmi szomorú dolgot nem posztolok, semmit amióta szakitottam, nehogy már azt gondolja hogy ő van az eszembe mindig.

Szerintem jobb ha egy kis időre nem nézed a közösségi médiát .

Csak tarts szünetet.

Majd ha lesz valami jó program vagy bármi azt akkor kiposztolod, lássa hogy milyen boldog vagy nélküle .

A közöny a legfájdalmasabb, tehát ott van, látod és lesz@rod.

Ha tiltod akkor mindenkinek azt fogja mesélni neki hogy neked mennyire fáj stb.

ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Meg azt is sérelmeztem, hogy már nem volt olyan dinamikája az egésznek. Hiába szakadtam bele."

Amibe bele kell szakadni, az nem a te utad.

Jó, hogy szakítottál. Most pedig ha majd minden kapcsolatot megszakítasz vele, szabad leszel, és jöhet a szebb jövő.

ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!