Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tesz valaki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz valaki ilyet szakítás után?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk, és folyamat posztolgat, hogy hol bulizik, milyen jól érzi magát. Egyfolytában csajok képei alá irogat ( ismerőseim vagy munkatársaim). Lehet csicskaság, de bevallom fájnak ezek a dolgok. Mióta vége lett nem bírok senkire sem nézni, nem hogy bulizgatni meg bókolgatni pasiknak. Szöges ellentéteim ezek a nők. Én szőke sportosabb vagyok, ők meg mellesebb fekete vagy barnahajú csajok. Én nem merem törölni ismerősnek vagy tiltani, nehogy azt higgye hogy bunkó vagyok , esetleg haragtartó. Ő meg szintén nem teszi meg. Egyik csoportban valami nő posztolt, odaírta alá, hogy így meg úgy megb***ná. Ami egyrészről nagyon bánt, másrészről nagyon szégyellem, mert van pár munkatársam akik ott tagok és tudják, hogy együtt voltunk évekig, ismerik őt is. Ezt is úgy mutatták, hogy nézzem meg. Mi a fenét csináljak? Hogyan legyek túl rajta ha mindenhol a pofámba nyomódnak ezek a dolgok? 23 évesek vagyunk.
ápr. 15. 10:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
9. Ez egy picit dedós megoldás. Főleg hogy csak önmagadat csapod be. Egyébként ha meg szakítás, akkor miért érdekli a kérdezőt hogy mit csinál az exe? Semmi köze hozzá, főleg ha egy tahó paraszt volt. Mondjuk madarat tolláról.
ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

#9 a kérdés megint feltehető: ki a francot érdekel mit mond, vagy mit csinál? Exem is mindenkinek elpanaszolta, hogy mekkora sz*r vagyok és ezért lett vége. A sztroijának a háromnegyede nem igaz. Nekem is beletiport az önérzetembe. De rájöttem, hogy ha veszettül elkezdek küzdeni az igazamért, csak magamnak csinálok vele hosszadalmas és fájdalmas túllépést.

Direkt posztolni, nem posztolni.... Őt valaha érdekelte egy percig is, a kérdező hogy meg mit érez?

ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es Te alárendeled magad annak, hogy ŐŐŐŐŐ mit gondolhat, és mit mesélhet rólad, és ezzel magadat korlátozod.

Nálad még nincs vége, és addig nem lesz neked jó, amíg még vele foglalkozol.

ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Én még nem vagyok ezen túl. Nekem ez 3 hét még nem volt elég. Vállalom. Annyi sebet okoztam magamnak a folyamatos nyeléssel, hogy még nem tudtam ebből felállni. De gyengének sem szeretném mutatni magam, nehogy esetleg mégegyszer fegyvert adjak a kezében. Csak nehéz ez az egész. A közösségi média az életünk része. Munkahelyemmel és az egyetemi társakkal, sok családtaggal itt tartom a kapcsolatot. Ha letiltom is valahonnan úgyis mindig informálnak… túl sok a közös szál. De gondolom, ha túl leszek ezen, akkor hidegen fog hagyni.
ápr. 15. 11:23
 15/22 A kérdező kommentje:
Kezébe*
ápr. 15. 11:23
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
14. Te nem a volt pasidat gyászolod, hanem saját magadat. Ő csak arra emlékeztet, hogy mennyi erőt és energiát b*sztál el rá. Nyugodtan kitörölheted ezt a csávót a képletből, aztán vizsgáld meg önmagad, ismerd be hogy az érzelmeidet szabadjára engedted, azok meg becsaptak. Tanuld meg, hogy egy párkapcsolatot mindig értelmezni kell ésszel is, a vakrepülés sérülésekkel jár törvényszerűen.
ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16-os. Jaj nem kell Csernus Imrét játszani. Olvastam a könyveit. A csávót nem törlöm a képletből, nem magamat sajnálom, hanem a kapcsolatunkat ami egykor működött. Mivel kettőn áll a vásár, így tudom, hogy én is rengeteg mindenben hibáztam. Ezek miatt van bennem harag s bűntudat nyilván saját magam irányába. De nem fogom elvitatni azokat amiket ő is tett/tesz. A kettő együtt egy kép. Igyekszem nem túl idealizálni őt sem. Hanem az embert keresni benne és magamban. Hiányzik nyilván minden együtt töltött pillanat, minden mosolya, minden ami ő volt, még a nehéz napok is. De van egy határ amin túl nem engedhettem már. Ez ennyi.
ápr. 15. 11:36
 18/22 anonim ***** válasza:
#17 én javítottam a hibáimon teljes erőbedobással, a viselkedésemen, a hozzáállásomon. Így kezdtük újra. Itt megint előjön az, hogy csak én akartam változtatni, ő egy pillanatig sem. És ez a nem mindegy sajnos😔
ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17. Közöm nincs csernushoz, ez az én tapasztalatom. Bocsi, nem vagyok yt tudós, meg nem érdekel a pszichológia sem, abból jelenleg van az országban vagy 8 millió.


Talán 40 közelében majd rájössz hogy most tini korodban mennyire naiv voltál. Nincs ezzel baj, nem is áll szándékomban vitatkozni veled.

Majd rájössz arra, hogy rajtad kívül mindenki idegen, akivel együtt vagy, az csak egyéni érdekek miatt van kölcsönösen. Most is kizárólag az egód tobzódik, az egód sajnálja önmagától a jót. A tudatos éned el van nyomva. Én a tudatos énemmel élek, azóta semmi bajom, már régen házas vagyok, nulla csalódási faktorral. Az írásomat olyan 20 évvel később fogod megérteni, ezért nem is akarok rád erőltetni semmit. Konkrétan most is csak az egód okozza a problémádat.

ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tudtommal a szeretet az önzetlen. Ha valakit igazán szeretünk akkor annak nincs oka. Ott van az anyám, szeretem mai napig de nem tartom már vele a kapcsolatot úgy, mint mások. Évente egyszer felhívom, mert borzalmasan bántalmazó volt. De akkor is az anyám és elfogadtam, hogy ilyen de kell a távolság a magam érdekében leginkább. Attól még szeretem hiába olyan amilyen. Ugyanez van sajnos az exemmel. Annak ellenére ahogy viselkedett nem tudom nem szeretni. Mégis az életem része volt és nem az hiányzik amit adott, hanem ami volt és ami lehetett volna. És végig nézni azt hogy miből mivé lesz igenis fájdalmas mert tudom hogy nem tehetek semmit érte. Azért szakítottam, hogy ha már segíteni nem tudok legalább ne menjek én is ebben tönkre. Ez nem egoizmus, hanem önvédelem. Nem vártam érte semmit, csak azt hogy boldog legyen. Mindig bíztattam és támogattam, mert ez egy partner dolga. :/ Egoista nem vagyok és nem azt siratom, hogy nekem ő nincs. Meg hogy mi lesz velem. Értem én nagyon jól miről írsz. Nem vagyok tini. De nem értek veled egyet.
ápr. 15. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!