Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tesz valaki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz valaki ilyet szakítás után?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk, és folyamat posztolgat, hogy hol bulizik, milyen jól érzi magát. Egyfolytában csajok képei alá irogat ( ismerőseim vagy munkatársaim). Lehet csicskaság, de bevallom fájnak ezek a dolgok. Mióta vége lett nem bírok senkire sem nézni, nem hogy bulizgatni meg bókolgatni pasiknak. Szöges ellentéteim ezek a nők. Én szőke sportosabb vagyok, ők meg mellesebb fekete vagy barnahajú csajok. Én nem merem törölni ismerősnek vagy tiltani, nehogy azt higgye hogy bunkó vagyok , esetleg haragtartó. Ő meg szintén nem teszi meg. Egyik csoportban valami nő posztolt, odaírta alá, hogy így meg úgy megb***ná. Ami egyrészről nagyon bánt, másrészről nagyon szégyellem, mert van pár munkatársam akik ott tagok és tudják, hogy együtt voltunk évekig, ismerik őt is. Ezt is úgy mutatták, hogy nézzem meg. Mi a fenét csináljak? Hogyan legyek túl rajta ha mindenhol a pofámba nyomódnak ezek a dolgok? 23 évesek vagyunk.
ápr. 15. 10:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20. Látod, kezdhetted volna azzal is, hogy az anyáddal évente csak 1X beszélsz, bántalmazó volt. Azért csak kirajzolódik az érzelmi profilod. Nagyon rossz családi minta lett benned kódolva, én a helyedben innen indulnék ki. A kapcsolataidat a szeretet sóvárgás jellemzi, még ha nem is ismered be. Neked kell egy pasi akitől a szeretetet várod, mert ez ami hiányzik a gyerekkorodból. Viszont így nem tudsz helyesen dönteni, kiszolgáltatod magad.

Én férfiként ugyanúgy hozom a családi modellt, csak nálunk ez fordítva volt. Remek szülői minták, támogató házasság, odafigyelő anya és apa. A kapcsolataimat is ez jellemezte, én kizárólag csak olyan nőkre voltam nyitott, akikben benne volt mindez. Ösztönösen, fel sem tűnt. Polgári családok lányai, diploma, kulturált viselkedés, intelligencia, jó szülők. Mint mondtam, ez nálam sem volt tudatos. Aztán érdekes, sosem voltak csalódásaim, a szakítások okai azok voltak, hogy más célok alakultak ki idővel. Megcsalás, erőszak, nárcizmus, drog, szenvedélybetegségek, pszichés okok sosem voltak. Azóta is barátként tekintünk egymásra, természetesen már mindenki megházasodott.


Nem kell elfogadni a véleményemet, ez is csak egy szelet a valóságból.

ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ennyire nem prosztó a volt pasim, de elég hasonló dolgokat csinált. Én azt vallom be, hogy három hónappal később is ugyan olyan sza.... esik.

Főleg,hogy míg együtt voltunk, nevetett azon, hogy szidtam ezeket az instawannaberib....-at, aztán meg utána olyanokat követett be nagy tételben. Azon felül a műkörömtől, műszempillától rosszul volt, meg az ostoba lányoktól most meg olyanokat nézeget és írkál nekik. Elég kettős, és azért érzem magam ostobának, mert elhittem mikor együtt jártunk, mikor azt mondta, hogy neki ezek nem tetszenek. Ha nem tetszenének nem ezt csinálná.

ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!