Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg én lennék a sz*rrágó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a sz*rrágó patkány???

Figyelt kérdés
A volt barátnőm azért szakított velem mert állandóan tiktokon nézte a fitness lányokat, és én mondtam neki hogy simán lehetne ő is ilyen ha sportolna heti 3x másfél órát. Ezt ő úgy értelmezte hogy én kövérnek tartom őt, nem szeretem már, meg hasonló dolgokat vágott a fejemhez. Azóta egyre érzéketlenebb durvább agresszívabb. Kérdésem a következő hogy most ezért tényleg én vagyok a rosszfél?? Semmi olyat nem mondtam amivel megbánthattam volna. Akkor miért ilyen? Vagy szerintetek más dolog is állhat a háttérben?

ápr. 15. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
pff,milyen nők vannak,bár,kitudja,hátad mögött lehet tologatja valaki háturról
ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Egyrészről beszéld meg vele. Ha meg így viselkedik akkor egy kislány még. Lehet bunkón sikerült mondanod. De aki sértődöttségből képes szakítani az nem egy komoly ember, de gondolom ezt érzed. Ha nem hajlandó megbeszélni, akkor könyveld el szakításnak és ne add be a derekad, mert lerágja az ilyen csaj az életedet is majd.
ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%
elvielg a nők érettebbek mint a férfiak...
ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy az. Legközelebb inkább ne mondj semmit jobban jársz. Bár én ilyen nővel együtt nem maradnék...
ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Mi az pontosan, hogy durvább és agresszívabb?


Nem egyébként nem mondtál semmi rosszat. Én is hajlamos vagyok egy-egy ilyen ténymegállapítást magamra venni, de ez kb 2 perc múlva elmúlik :D

Ha ezen valaki fennakad és napokig kihatással van a viselkedésére az nagyon nem normális.

ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Kíváncsi lennék az ő verziójára...
ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem értelek. Szakított veled/Azóta egyre érzéketlenebb durvább agresszívabb. Akkor most mi a kérdésed?
ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

A sz@rrágó nem ezt jelenti.

Hanem azt hogy betegesen rettegsz attól hogy egy szelet csoki árával “lehúz”.

ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért mondtad ezt? Ha zenét hallgat, akkor azt hányod oda neki, hogy ha gyakorolna, akkor ő is tudna úgy énekelni? Vagy sírt, hogy ő miért nem olyan?
ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán talál olyan férfit akinek tetszik és nem mond neki ilyet. Mégis mit akarsz még.
ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!