Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg én lennék a sz*rrágó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a sz*rrágó patkány???

Figyelt kérdés
A volt barátnőm azért szakított velem mert állandóan tiktokon nézte a fitness lányokat, és én mondtam neki hogy simán lehetne ő is ilyen ha sportolna heti 3x másfél órát. Ezt ő úgy értelmezte hogy én kövérnek tartom őt, nem szeretem már, meg hasonló dolgokat vágott a fejemhez. Azóta egyre érzéketlenebb durvább agresszívabb. Kérdésem a következő hogy most ezért tényleg én vagyok a rosszfél?? Semmi olyat nem mondtam amivel megbánthattam volna. Akkor miért ilyen? Vagy szerintetek más dolog is állhat a háttérben?

ápr. 15. 12:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

Kövér és megsértődik azon, hogy kövérnek tartod -> hülye.


Nem kövér, de megsértődik azon, hogy kövérnek tartod (ez így logikátlan is) -> szintén hülye.

ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"mondtam neki hogy simán lehetne ő is ilyen ha sportolna heti 3x másfél órát"

Nem ez volt a baj, bár kár volt ezt mondanod.

(Amikor nézed a focit, neked is mondhatná vki, hogy te is lehetnél olyan...)

ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
Az áll a háttérben, hogy sértődékeny és alacsony az önértékelése.
ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem csak rájött, hogy buta vagy.

Mert ilyen megjegyzést értelmes ember nem tesz, és pláne nem döbben le rajta, ha megsértődik a másik.

ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13%
#14 nem megsértődni kell rajta, hanem elmenni sportolni. Mert aki ilyenen megsértődik, az azért van, mert komplexusa van miatta, csak lusta felemelni a valagát.
ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
#15 Nem célozgatni kell, hogy nem tetszik a másik, hanem nem kell olyannal összejönni, aki nem tetszik.
ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha csak itt a gyakorin is körbe nézel, ezernyi kérdést találsz, hogy mennyi nő kattog ezen, hogy a párja Instagramon meg tiktokon nézi a modelleket, meg biztos arra vágyna, erre bevágaz neki egy ilyen megjegyzést.. A nők nagyon érzékenyek a külsejükkel kapcsolatban, ezt meg kéne már végre értenie a pasiknak.
ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

1 - talált valaki mást es fennakad akarmin, hogy vita legyen es szabaduljon, hogy tudjon talalkozgatni a masikkal

2- már rég elégedetlen a kapcsolattal es ez volt a pont az i -n, tehat mar nagyon kevés kellett, hogy kicsorduljon a pohár

ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
24%
#16 de ha meg instant elhagyja, mert meghízott, akkor meg azért hőbörögnél😂
ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!