Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez most szakítás vagy mi a franc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szakítás vagy mi a franc?

Figyelt kérdés
Kétéves távkapcsolatról van szó. Egy vita után nem keresett a párom. Ez egy hét volt. Gondoltam várok, hogy lenyugodjon. Aztán jött a szülinapja, írtam neki. Majd annyit írt, “köszi”. Aztán megint nem írt. Másnap ráírtam, hogy van stb. aztán megnézte de nem válaszol. Ennek 2 hete. Most mi ez a dedó? Soha életemben nem jártam így. 24 éves vagyok a srác 25 éves. Mi ez az egész? Telefonon próbálkoztam még de mindig végig csörgött. Ha már szakít velem, miért nem normálisan teszi? Két évig együtt voltunk…
ápr. 15. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A vita milyensége és tartalma azért lényeges infó lenne.
ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Részéről valószínűleg az...
ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon konkrétan nem merem leírni, nehogy felismerjenek. Valaki rosszat akart neki nyilvánosan, aztán engem gyanúsított. Több kolléganőjére is ráírtak, hogy milyen. Aztán nekem rosszul esett, hogy engem kezd el vádolni. Aztán ennyi.
ápr. 15. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a dedó. Távkapcsolat nem felnőtteknek való, felejtsd el a francba.
ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is dedó. Ezért nem is hittem el, hogy ilyen megtörténhet.
ápr. 15. 12:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nagyon gáz, hogy valaki a barátnőjéről feltételezi, hogy rosszat akar neki.
ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
off a pasi sry
ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Azért jó lenne tudni valamit a szakítás okáról és a kapcsolatról, mert így nehéz segíteni.
ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvárja amíg te szakítasz és kész. Úgy gondolja szívat Téged azzal, hogy ignorál és nem kérdez felőled, de ez csak rajtad múlik. Nekem 20 évvel ezelőtt egyik barátném művelte ezt amikor megharagudott rám és szerinte ki kellett volna engesztelnem.....nos erre soha nem került sor.
ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Pasira akadt, aki kéznél van
ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!