Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakítottam az exemmel?

Figyelt kérdés

10 hónapot töltöttünk együtt. Én folyamatosan úgy éreztem hogy ő életem szerelme. Nem tudom miért, de valamiért borzasztó szerelmes lettem hiába voltak előtte sokkal hosszabb és jobb kapcsolataim.

Ennek ellenére a szakítás mellett döntöttem ugyanis soha nem csináltunk semmit, nem mentünk semerre, sóher volt (nincsenek nagy elvárásaim, mindenem megvan), hímsovi is volt szerintem (exei megcsalták vszinu ezert), nem terveztük közösen a jövőt (persze felcsinálni kb egyből fel akart, de közös ház ilyesmi terv sose jött szóba, pedig már korban és anyagilag ott állunk)

Minden okot felsoroltam neki majd még engem akart kihozni hibásnak hogy akkor miért mondtam neki tegnap is hogy szeretem. Meg hogy ő azért nem változtat semmin mert akkor úgyis más hibát találnék.

Közöltem vele hogy ésszel szeretnék cselekedni nem szívvel. Szerintetek jól döntöttem? Egyébként engem nagyon megvisel.. tuti jobban mint őt


jan. 13. 21:05
 1/6 anonim válasza:
szerintem jogosan
jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs egyszerű párkapcsolat. Ez a legnagyobb lecke.
jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem is volt köztetek semmi jogi viszony, tehát a jog szerint nem is voltatok együtt, így a szakítás jogossága értelmetlen kérdés.
jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogos volt, de nyilvan ez kettotokon all. Ha ugy erezted volna, minden klappol, nem gondoltal volna erre.
jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nehéz dolgokat néha meg kell lépni. ez van
jan. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell mások áldása, minden jogos, amit érzel :D


Én se bírtam hogy soha nem mentünk sehova, sóher úgy félig meddig volt, az elején sokat költött rám, utána kitalálta, hogy minden pénzét félreteszi és akkor már egy üditőt sem akart venni nekem, hímsovinizmus megvolt itt is, szerinte a feminista szitokszó, az asszonyt meg lehet verni ha rosszat csinál, meg az anyja minden házimunkát magára vállalt és tőlem is ezt várta el, gyereket akart de úgy mindegy volt kitől szerintem. Én szakítottam és igen teljesen jogos volt :D Persze hogy én voltam a hibás és miért szakítok hát egyik pár se megy már sehová ha együtt vannak évek óta, meg persze hogy félre kell tenni a jövőre pénzt...

jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!