Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz helyzet ez a titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet ez a titkos kapcsolat, mit tegyek egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Lassan 4,5 éve titkos kapcsolatban élek. (21 vagyok, párom 48). A kapcsolat csak és kizárólag az életkor miatt titkos, semmi probléma nincs vele ezen kivül.

Sokszor próbáltam kilépni belőle, sok titkolózás, hazudozás idegeneknek nem szerencsés, de a szerelem nagy úr.

Volt egy fiú, velemkorú. Nagyon komolyan érdeklődött irántam, több mint 1 évig udvarolt de én számára érthetetlen okokból elhajtottam. (nem tudja hogy van barátom, túl sok a közös ismerős, nem mondhatom meg neki)

Ő egy másik városban lakik és elhívott magához kollégiuma 2 napra egyet bulizni (szigorúan barátságból), azóta már lett barátnője.

De itt a bökkenő, nekem barátom van. A barátom helyébe ti elengednétek? Féltékeny lenne? Megmondjam neki? Vagy csak ne menjek? (jó lenne kimozdulni)


köszi

21l


2010. nov. 7. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha szereted a párod és már ilyen sok ideje együtt vagytok, miért titkos még mindig a kapcsolatod?Felnőtt vagy, jogod van választani, szabadon, vagy nem?
2010. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Neked nem barátod van ,hanem apukád !
2010. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

DE miért titkos ennyi idő után?Ne haragudj nem értem!!nem csak egy fellángolás volt, majdnem 5éve tart.A másik hogy senkinek a véleménye nem fontos, csak csakis kettőtök boldogsága, a sok hüly*t pedig le kell tojni.


Egyébként, ez egy úgyanolyan kapcsolat mint ami nyilvános.

Nem lehetne azt a kimozdulást esetleg ketten a pároddal esetleg egy mozi, színház?Egyébként lehet féltékeny lenne de ezt csakis te tudod.

2010. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Miért titkos még mindig a kapcsolatotok? Ki elől titkoljátok? Miért nem mozdulhatsz ki otthonról az engedélye nélkül?
2010. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, a barátom 37, lassan 1 éve járunk, és mi is titkoljuk. Az emberek nagyon szemetek tudnak lenni, biztosan megkapnám, hogy az apám lehetne, csak a pénzéért vagyok vele, kihasznál, stb...am. a helyedben én elmondanám, mert fontos a bizalom, és ha szeret, meg fogja érteni, hogy szeretnél kicsit kimozdulni. :) Ha pedig nagyon féltékeny típus, akkor vedd rá, hogy menjetek el együtt valahova kikapcsolódni, akár egy wellnessbe, akár megszállni 1-2 napot egy másik városba, messze az ismerősöktől. Nálunk ez bevált. :)
2010. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez csak egy szex kapcsolat ami a barátodnak nagyon megfelel. Gondolom nem visz nyaralni,kirándulni, szórakozni mivel ugyebár titkos a kapcsolatotok.Meddig akarsz igy élni? Ne légy buta lépj ki és éld a fiatalok életét,mert gyorsan elszalad és bánni fogod, erre a kapcsolatra nem épitheted a jövődet.
2010. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Melyikőtök akarja titkolni? Ő vagy te?

Az életkor még nem ok rá, hogy titkolózzatok, felnőtt emberek vagytok mindketten, kinek mi köze hozzá, hogy hány évesek vagytok, ha jól kijöttök egymással?!

Nincs valami más a háttérben?

2010. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

ma 22:00 teljesen egyet értek vele! szerintem ez nevetséges és egyenesen beteges! a kapcsolatotok elején te 16,5 éves voltál míg az ember 42,5! az előzőek szerint ez normális?

az előző 20 éves kiscsajnak meg biztosan jó az "érett pali", anyagilag érett lehet, mert egy korodbeli lehet nem tudna elvinni "egy wellnessbe, akár megszállni 1-2 napot egy másik városba".

2010. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nálunk 18 év a korkülönbség és ennek ellenére (vagy pont ezért), már több mint 20 éve vagyunk együtt !!!


Minket is sokan piszkáltak olyanok, akik közül már többen többszörösen is elváltak azóta, pedig ők "hagyomány tisztelően egykorúak" voltak.


Amennyiben viszont "félre-kacsintgatsz" a kapcsolatodból, akkor lényegtelen, hogy ki hány éves, mert ezt mindenképpen megcsalásnak hívják.

2010. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Én 19 vagyok a párom 33.Nagyon szeretjük egymást,lassan 3 éve...Először féltem az emberek véleményétől,és még néha most is zavar ha valaki úgy néz ránk,de ilyenkor eszembe jut hogy szeretem,és ez a lényeg...Szüleim teljesen elfogadták,sőt bírják is..A barátaim közül volt aki elfogadta,volt aki nem...Ami rosszul esett,mert az ilyen nem barát...

Én elengednélek az ő helyében,mert ha tudja hogy szereted akkor teljes mértékben meg kell bíznia benned,és tudnia kell hogy nem csalnád meg..Velem is volt ilyesmi,bár engem elengedett,de akkor is egy kis féltékenységgel..

Ha úgy érzed hogy ez a kapcsolatotokra veszélyt jelentene,akkor szerintem ne mondd el...Egy kis kikapcsolódás nem árt...

Remélem valamennyire azét hasznos volt amit írtam.. :)

2010. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!