Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kellene túl lennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene túl lennem rajta? 24 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2,5 évig voltam együtt a barátommal, de nem működött, nem akarta komolyan, nem igazán tett meg értem semmit, holott tudta,hogy én meg közös jövőre vágyom vele,mert előtte mindig csak kihasználtak,csalódtam,és ezt tudta jól. mondta,hogy ő más,mint az előzőek,meg azt mondta komolyan akarja. de mégsem így lett. én csak szenvedtem, nem változott semmi,ha elküldtem,mindig visszajött,mondván,hogy szeret,de 2 nap múlva megint minden ugyanaz volt. sosem ért rá,hogy velem legyen,minden fontosabb volt neki a kapcsolatunknál. én már 1 hete csak sírok,összetörte a szívemet, az álmaimat,a kapcsolatba fektetett energiáimat. nem érdekli amit érzek,hogy mennyire fáj,mert azt hittem végre mellette megállapodhatok. hogyan tegyem túl magam rajta? annyit csalódtam, sosem volt egy normális kapcsolatom,amiben megbecsültek volna... sokszor azt érzem,hogy már nincs értelme semminek... és az a baj,hogy szinte nincs senkim, a szüleim új életet kezdtek más városban,egyedül vagyok,sokszor már felkelni sincs kedvem. hogy tudnám magam túltenni azon,hogy a barátom mással lesz együtt? már csak a gondolattól is megszakad a szivem,lelkem... :(

2012. máj. 18. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mást hanyagol el és más fog szakítgatni vele, de ez már legyen az ő baja.
2012. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak ugy tudod tultenni magad ha masvalaki lep a helyere

ha folyton csak ra gondolsz nem fog javulni a helyzet

2012. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben alaposan elgondolkodnék, hogy miért mindig azokat választod, akik nem tisztelnek. Vannak olyan emberek, akik így vagy úgy mindig áldozattá válnak, nekik érdemes magukban keresni a hibát. Önbizalomhiány? Társfüggőség? Szeretethiány? Miért nem olyat választasz aki egész ember?
2012. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem erröl az a véleményem hogy valóban rossz választás volt. A pasikkal vigyázni kell mert álnokok és szemétládák többségükben sajos. Dönts megfelelöen meg lehet találni a normális párkapcsolatot is amiben tisztelnek szeretnek és megbecsülnek és boldog is vagy.

Nem feltétlenül a menő és a lenyügözö a jó választás. Van aki tud szinészkedni és észre sem veszed hogy nagy a baj a párkapcsolatban ha már össze jöttél vele. Van aki igér házasságot és azt mondogatja szeretne gyereket töled stb közben meg a hátad mögött reklámozza isten örizzen töle hogy veled bármikor is! (Erröl tudnék sokat írni volt ilyen tapasztalatom) Ezt mondjuk nagyon nehéz megállapitani akárkiröl is de vannak még lovagias srácok. Nem is értem miért van az hogy a nők pont ezeket szarják le mindig. A lényeg ha nem müködik nem müködik el kell engedned. Talán az lehet a legbiztosabb jele annak hogy valoban szeret hogy boldoggá teszed és te is boldog vagy mellette. De vigyázat! a látszat néha csal van aki nagyon jól szinleli azt hogy "Csak sexre kellesz" Vagy éppen hogy "jaj csak ne legyek egyedül"

2012. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!