Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 napja szakítottam a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja szakítottam a barátommal és már új barátnője van. Nagyon rosszul esett. Ez milyen már?!

Figyelt kérdés
minden nap elmondtam mennyire szeret de most kijelentette hogy már nem és már ezt a lányt szereti.. miért van ez????!! én azért még érzek valamit iránta annak ellenére hogy ÉN szakítottam VELE és ő még jobbanis szeretett mint én őt..:\ de ez azért megütött mert gondolkoztam hogy megbeszélem vele a dolgokat és ujrakezdjük de ígymár nem..
2011. jan. 19. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek szakítottál vele? Bocsi, de egy szavad nem lehet ez ellen, főleg, ha te szakítottál...
2011. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted tudja, mi az, hogy "szeretni"?
2011. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom én szakítottam de azért írta az sms-eket hogy imád meg mindig talizni akart meg mondta hogy szeret SŐT mikor szünetet tartottunk mondta hogy szeret és nem akar elveszíteni.. ennyit erről már új csaaja van.

És második válaszolo igazad van:)

2011. jan. 19. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Szakitottál vele, új barátnője van. Hol itt a probléma? Te dobtad. Vagyis nem akartál a barátnője lenni.
2011. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom... de akkoris akkor ne mondja hogy szeret ennyi:)
2011. jan. 19. 21:28
 6/10 A kérdező kommentje:
amugy igazatok van mindegy köszi a komikat
2011. jan. 19. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igazmondó második vagyok. :) Szerezz be magadnak egy újabb pasit, hadd egye a fene az előzőt! :D
2011. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hehehe :D:D:D:D:D CSeles..
2011. jan. 19. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:

3 variáció van szerintem.

1. Tényleg szeret, és ezzel akarja visszaadni hogy neked is fájjon, mert neki is fájt hogy kidobtad. Lehet hogy azt hiszi, pont ez miatt fogsz futni utána.

2. Vagy a másik csajjal akar elfelejteni téged, mert nem akar már tőled semmit.

3. Már egy ideje nem szeretett, csak nem volt helyetted más, és ezért megtartott és azt hazudta hogy szeret, csak hogy legyen valaki.

Szerintem legalábbis..

2011. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert még kicsik vagytok és nem tudjátok mit akartok.
2011. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!