Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás 4 év után. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás 4 év után. Hogyan lehetne visszaszerezni a lányt? 28/F

Figyelt kérdés

4 évet voltunk együtt párommal, ebből 3,5 évet együttéltünk. Sokszor nem könnyű körülmények között, de mindenen túljutottunk, s volt jövőképünk, lehetőségeink. 1 hete lett vége, mondván nem illünk össze, nem tudjuk megoldani a problémáinkat. Azóta se éjjelem, se nappalom, kb élő halott vagyok. Az egyetemet ott végeztem, ahol éltünk, de jelenleg úgy néz ki így nem tudom befejezni, a maradék vizsgáim sem érdeklik, hogy valahogy letegyem őket, amire még 2 hetem volna. Fáj, hogy a sorsom sem érdekli. Sajnos egzisztenciálisan is függtem tőle, így az életem pláne teljesen kilátástalanná vált. De engem ez sem érdekel, csak az az egy dolog, hogy Őt visszaszerezzem. Megnyugodni is csak akkor tudok, ha erre gondolok. Mondhatni Ő volt az egyetlen motivátorom, mindent miatta és a közös életünkért tetem. Én korábban is nagy bajban voltam, szinte Ő mentett meg anno. Terveztük a jövőt, házasságot, az életünket. Ő 25 éves.

Annyit mondott, hogy pár hét múlva beszélhetünk, mint barátok, de most nagyon elszánt és hallani sem akar rólam.

Semmi nem éltet csak, hogy újra vele legyek. Beláttam minden hibám, s tudom, hogy boldogok lehetnénk még. Vissza akarom kapni, s boldoggá tenni.. Nem érdekelnek a "felejtsd el" dolgok, mert az nem megy, ha valaki rátalál élete értelmére, utána e nélkül az "értelem" nélkül létezzen..



2012. jún. 9. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Várd ki a pár hét végét keresd fel és tudd meg hogy van e még esélyetek hogy rendbe hozzátok.
2012. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legelőször is fejezd be a sajnálkozást! Komolyan. Vegyél egy mély levegőt és hagyd abba! Ezzel senkinek nem segítesz! Sem magadnak, sem a lánynak. Ha ez megvan. Akkor Várd ki az az x időt, amennyit a lány mondott. Valószínűleg akar majd hallani felőled, de ha a nap minden órájában írsz neki egy üzenetet, azzal csak azt éred el, hogy még kevesebb esélyed lesz. Hiszen azt fogja gondolni magában, hogy "basszus, hihetetlen, hogy nem tartja be azt , amit kértem". (folytatom, csak inkább több részletben írom, mert szar a gépem és lefagy néha)
2012. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Szerintem hagyd egy kicsit gondolkodni és mutasd meg mit veszítene veled (bármilyen nehéz is).

Ha már lenyugszik akkor beszélgess vele légy kedves gyöngéd tapintatos meg stb...

És utána kérdezz rá miért nem akar tőled semmit és a válasz küldd el! :)))

2012. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. Viszont ha nem keresed, akkor azt fogja gondolni, hogy "hmm.. na mi van? miért nem keres? stb stb." Hidd el, mi nők ilyen furák vagyunk. Aztán ahogy letelt a pár hét, írj neki. Valami ilyesmit: Szia X! Nehéz volt ez a pár hét nélküled, de kibírtam, mert ezt szeretted volna. Igyekszem kitartani. :) Szeretném, ha elmennénk valahova beszélgetni, mert tudod, 4 évig voltál az életem szerves része, és most nincs senki, akivel megoszthatnám a gondolataimat. Jó lenne, ha kötetlenül tudnák beszélgetni, úgy mint régen.
2012. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. Ezt persze nem kell így, ez csak egy minta. A lényeg, hogy vidd bele az érzéseidet, de ne túlságosan. Ne legyen nyomasztó az üzenet. Ha sikerül megbeszélni egy találkozót, akkor találkozzatok valami szabadtéri helyen. Sétáljatok valami parkszerűben, utána pedig hívd meg egy limonádéra, üljetek be valahova.
2012. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a gond hogyha ennyire eltökélte ezt a pár hét szünetet, akkor csak rontasz a helyzeteden ha most azalatt keresed, erőltetni akarod a mielőbbi megbeszélést.

Egyetlen dolog amit tehetsz, az az hogy reménykedsz abban hogy a pár hét alatt rájön hogy nem tud csak úgy túllépni rajtad, hogy nem akar és csak a körülmények motiválták erre a lépésre. Ha így fog történni akkor ha akkor előadsz neki egy pozitívabb jövőképet, hogy megváltozol stb akkor lehet esélyed. Azonban ha a pár hét alatt megerősödik benne az érzés akkor... sajnos tényleg vége. Meg kell erősítened kicsit magad lelkileg most, mert akárhogy is nem állhatsz elé úgy mint egy roncs. Tedd fel magadban a kérdést ki akarna egy ronccsal együtt lenni? Értem én meg normális hogy érzed most magad, de ha ezt látja majd duplán elriaszthatja. Egyetlen dolgot tehetsz ez idő alatt, egy nagyon okos és jól megfogalmazott üzenetet elküldesz neki, de semmi többet.


Ebben annyi álljon, hogy Az elmúlt héten rengeteget gondolkoztál és tudod érzed hogy mit rontottál el mi volt a baj. Megérted, de nagyon szeretnéd ha kapnál még egy esélyt. Tiszteletben tartod hogy időre van szüksége és megvárod majd hogy ő jelentkezzen amikor úgy érzi hogy itt az ideje.

2012. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs. Ezzel én is így vagyok sajnos, se éjjelem se nappalom, csak nekem ki kell tartanom mert van egy közös kisfiúnk is.
2012. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a gyors válaszokat. (Sosem hittem volna, hogy itt fogok egyszer segítséget kérni.)

Az a baj, hogy az az 1-2 barátom is aki van, nagyon messze van most tőlem. Szerintük meg felejtenem kéne, hiába mondom, hogy arra én képtelen vagyok, s nem tudok beletörődni.

Igyekszem most nem írni neki semmit, bár nem tagadom, az elmúlt napokban mást sem tettem mint smsekkel, e-mailekkel bombáztam. Többek között olyanokkal is, melyekben beismertem hibáimat, s tényleg ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyi mindent másként kellett volna. Ezeket őszintén gondolom. De most már úgy tűnik, Őt ez sem érdekli, egyszer írt annyit vissza, hogy nem lehet ezt már megjavítani, sajnálja.

Ráadásul sajnos az Ő azon barátnői, akikkel mostanában lóg, kifejezetten nem kedvelnek engem, mert csak azt látták, hogy az utóbbi időben nem jövünk már ki egymással. S tudom, hogy állandóan azt sulykolják belé, hogy milyen jó, amit tesz, maradjon erős. S félek, hogy rá fog jönni, hogy most milyen boldog, hogy "szabad", s azt tehet amit akar...

2012. jún. 9. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sajnálom, ez elég rosszul hangzik. :( Teljesen megértelek, voltam már ilyen helyzetben, tudom, hogy HIHETETLENÜL nehéz elviselni, megtölteni értelemmel, elfoglaltsággal a magányosnak tűnő perceket (hú, ez milyen költőire sikeredett:))

de tényleg, átérzem, én sem bírtam ki anno, h ne írjak neki folyton, hiába is parancsoltam meg magamnak, végül csak nem tudtam megállni.

Elmondanád, h pontosan miért lett vége? mióta volt rossz a kapcs? Nem érzed, hogy szeret, hogy Veled képzeli el az életét? Ha csak 1 picit is érzel még ilyet, akkor még nincs semmi veszve! 22/L

2012. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4. Nézd, ha arra jut, hogy már nem akar veled lenni, akkor ténylg nincs más megoldás, szép lassan majd kihevered. De a fent leírtaakat azért próbáld meg! Szerintem ez a legtöbb, amit most tehetsz. A személyes találkozóból próbáld meg a maximumot kihozni. Legyél mosolygós, magabiztos, semmiképp ne sajnálkozz.Mondd el neki, hogy ez volt életed leszebb 4 éve, minden gonddal és bajjal együtt. Kérdezd meg tőle, hogy mik szerinte mit kellett volna máshogy, mert szeretnél ezeken a hibáidon javítani. Ja, és még annyi, hogy ne törj össze teljesen, ha a "randi" után még nem adja jelét annak, hogy folytatná. Inkább kérd meg arra, hogy néhanapján jelezze hogylétét, mert mégiscsak együtt éltetek x ideig, és érdekel, hogy mi van vele.

Én 2 éve szakítottam az pasimmal (4 évig voltunk együtt) és most megint együtt vagyunk már egy éve. Pontosan így csinálta ő is. :)

2012. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!