Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek Gy vége lesz vajon? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek Gy vége lesz vajon? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt, ő az a tipikus munkásember. Nem volt lehetőségünk összeköltözni. Napokig nem látom, ha nem megyek el hozzá, mert dolgozik. Így is ha felhívom, hogy találkozunk-e, azt válaszolja, hogy dolgozik a kertben. Ez tényleg igaz is, állandóan dolgozik. De nekem ebből elegem van, sosem látom. Szex meg ilyenekről már ne is beszéljünk...

Hagyjam a fenébe? Mit tegyek? Hogy hívjam fel magamra a figyelmet?

(Tegnap írtam neki 1sms-t, hogy "Nem hiányzom?" .. és ez volt a válasz: "Foglald le magad"....

Most ez mi? :/

25n



2012. júl. 4. 19:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
66%

Szerintem nem feltétlen jelenti ez azt hogy itt a vég..lehet hogy csak szebb életre vàgyik mint amilyen neki volt gyerekkoràban,valoszinü többet akar dolgozni mint a szülei nem ismerem a hàtterét.

és te nem csüngsz mindig a nyakàban? nem lehet h elege van?

2012. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtörődömség. Legalábbis ez jön le abból amit leírtál, te vagy neki, elvan veled, persze szex nincs,ki tudja kivel van....még az érzelmet se kapja, se nem adja. Lehet már csak megszokásból van veled, bár nem értem, hogy minek szenvedni. Én leülnék vele megbeszélni, hogy ez nem kapcsolat, te viszont azt szeretnél, vagy vele(rendesen) vagy nélküle...
2012. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zokniszörny ***** válasza:
100%

Nem volt már kinn ez a kérdés egyszer? Nagyon ismerős.


Amúgy a válaszom: szerintem ő jobban elvan egyedül. Hagyd el. Te csak szenvedsz mellette.

2012. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a Gy?
2012. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
így, bocsi
2012. júl. 4. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd semmilyen módon se. Ki fog derülni, észre veszi-e egyáltalán. Ha hiányzol neki, megkeres, és legalább tisztázni tudjátok, mi a fontosabb neki.
2012. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6 éve ez megy?
2012. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

"Tegnap írtam neki 1sms-t, hogy "Nem hiányzom?" .. és ez volt a válasz: "Foglald le magad""


Tetszik a barátod hozzáállása:D Bocsi:)

2012. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dobd a francba, meg sem érdemel!
2012. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ilyen ember annak örülne, ha együtt dolgoznál vele a kertben. ilyen embernek ez a társ. nem a (látszólag) semmitevő lányok.
2012. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!