Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert beteg vagyok. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy komoly kezelésekre lesz szükségem (rák), de erről nem nagyon szeretnék beszélni. A lényeg, hogy szakítottam a barátommal, mert nem akartam, hogy ő is szenvedjen, nem akartam hogy lássa, hogy min fogok keresztül menni most, ezért azt mondtam, hogy már nem vagyok szerelmes belé, persze az egész szakítást végig sírtam, mert még mindig szeretem..

Ami a legjobban fáj, hogy ő ez ellen nem próbált tenni semmit. Nem is tűnt fel neki, hogy, ha szakítani akarok akkor vajon miért sírok..és nem is próbál megtartani? Én most iszonyatosan kivagyok, azóta nem is keres, nem tudom mit tegyek, szeretnék újra vele lenni, de nem akarom, hogy megtudja mi van velem, és lehet, hogy nem is vagyok neki annyira fontos mint gondoltam, mint azt állította régen... Nem tudom mit tegyek.



23L



2012. júl. 5. 20:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hogy beteg vagy, az valószínűleg ki fog derülni és valószínűleg meg fogja tudni - mástól. Jobb, ha mástól tudja meg néhány hónap múlva?
2012. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem fogja megtudni soha, mert nincsenek közös barátaink, a családomat pedig megkértem, hogy ne mondják el, ha esetleg arra kerülne a sor. Arra is kevés az esély, hogy összefutunk és esetleg látna engem majd...


Én tényleg nagyon köszönöm a válaszokat, de közben arra jutottam, hogy önző dolog lenne ebbe belevonnom, azt hiszem jobb lesz így, hogy nem tud róla.

2012. júl. 5. 21:04
 13/23 anonim ***** válasza:
Jobban tisztel, mint te őt. Te nem hagytál neki beleszólást egy őt (is) érintő dologba, ő nem erőszakoskodott a döntésed ellen.
2012. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Megértem a (jó) szándékod, de pont elveszed tőle a lehetőséget, hogy "megszenvedje" veled a dolgot. Ez sokkal jobb, mintha nem tudna semmiről, mit gondolhat most szegény?!

Az életben történnek jó dolgok , rossz dolgok, ilyen ez, nagyon bonyolult és sokszor fájdalmas. De pont a szenvedések során ismerhetjük meg igazán magunkat és másokat. Engedd, hogy egy picit megismerje önmagát, megbirkózik-e vele, vagy sem, veled marad-e vagy sem, kitart-e melletted vagy sem... Ezek olyan kérdések, amik nem kerülnek elő, ha nem mondod el neki, mi van veled.

Neked meg: kitartás, remélem, helyrejössz!

2012. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
fájna ha megtudnám, de az jobban hogy nem bízik annyira bennem hogy nem tartok ki mellette, és inkább szakít mert azt hiszi azzal tesz jót nekem.
2012. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
El kellett volna mondanod neki. Ha szeret, akkor fájna neki, ez biztos, de ha tényleg szeret, akkor ki kellene bírnia. Szerintem biztos sokat segített volna a jelenléte neked. És jobbulást, remélem minden rendben lesz és meggyógyulsz!
2012. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Oriasi hulyeseget csinalsz, mar bocs...mivel nem arultad el milyen rak, milyen stadiumba van stb igy eleg nehez nyilatkozni. Most a legrosszabbat fogom feltetelezni...tegyuk fel Isten ments par honap mulva meghalsz (remelem helyre josz es meggyogyulsz, de sajnos az is benne van a pakliba, h nem) elobb, utobb a srac meg fogja tudni, ha meg mar megtudja, akk azt is megtudja h miert, onnan meg ha pozitiv az IQ-ja akk kovetkeztet es rajon az egeszre...belegondoltal h ez mekkora trauma lenne a szamara? Igy egyutt megprobaltok megbirkozni a betegseggel. Azt se irtad h mennyi ideje vagytok egyutt, de feltetelezem, h komolyan gondoljatok. Feltetelezzuk h meggyogyulsz, akk meg egesz eletedbe, vagy legalabb is jo hosszu ideig rajta fogsz agyalni, es talan masik rendes kapcsolatod se lesz. 1 ev mulva meg mar nehez lesz ujra osszejonni vele, valoszinuleg a sracnak lesz 1 masik kapcsolata, jogosan, mivel de kidobtad, o meg nem tudta az okat...szval barmi is lenne veled, mind2-ok szamara az lenne a legjobb ha melletted allna. vagy legalabb is add meg neki az eselyt, h melletted allhasson, am ha melletted all, joval nagyobbak az eselyeid a gyogyulasra, mintha egyedul szomorkodnal miatta es az osszes tobbi gondod miatt...Arrol ne is beszelve, h fogja magat erezni a srac ha vmi tortenik, es akk fogja ezt megtudni amikor mar tul keso lesz. Szval sztem hivd fel, vagy hivd el magadhoz es dumaljatok meg az egeszet nyilt lapokkal...
2012. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

1. Lehet h már tényleg nem szeret igazán. Ezt ki kéne deríteni! Hívd föl és kérdezz rá, és mondd h csak tudni akarod.


2. Ha a kapcsolat oké, akkor mellette állnék és segíteném. Ezerszer sz@rabb lenne utólag megtudni hogy kamu volt és én nem állhattam mellette!!!!!!


3. Mégis milyen rákod van és mennyire súlyos????


28F

2012. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Bocsánat a stílusért előre is... de mégis mi a fenét képzeltél, képzelsz? Te akartad, hogy így legyen, hát megkaptad. Akkor ne sírj.

Több oka is lehet, hogy nem keres, lehet az hogy tényleg nem szeret, vagy csak neked akar jót, hisz kidobtad a francba ő meg semmiről sem tud.

Legyél vele őszinte, mesélj el neki mindent...

2012. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

fájna ha megtudnám, de az jobban hogy nem bízik annyira bennem hogy nem tartok ki mellette, és inkább szakít mert azt hiszi azzal tesz jót nekem.


ezzel egyetértek. kérlek ne csináld azt amire készülsz...

2012. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!