Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert beteg vagyok. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy komoly kezelésekre lesz szükségem (rák), de erről nem nagyon szeretnék beszélni. A lényeg, hogy szakítottam a barátommal, mert nem akartam, hogy ő is szenvedjen, nem akartam hogy lássa, hogy min fogok keresztül menni most, ezért azt mondtam, hogy már nem vagyok szerelmes belé, persze az egész szakítást végig sírtam, mert még mindig szeretem..

Ami a legjobban fáj, hogy ő ez ellen nem próbált tenni semmit. Nem is tűnt fel neki, hogy, ha szakítani akarok akkor vajon miért sírok..és nem is próbál megtartani? Én most iszonyatosan kivagyok, azóta nem is keres, nem tudom mit tegyek, szeretnék újra vele lenni, de nem akarom, hogy megtudja mi van velem, és lehet, hogy nem is vagyok neki annyira fontos mint gondoltam, mint azt állította régen... Nem tudom mit tegyek.



23L



2012. júl. 5. 20:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Te mit kívánnál magadnak az ő helyében?
2012. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
22%

Jaj dehogy rákos... Biztos valaki totál beeg es akkor a legnagyobb baja az az hogy a gyakorin irogat! Ugyanmar, dobta a csávó es azt akarja hogy ezt olvassa el a srác. Az ilyen csajok szoktak öngyivel fenyegetni, és ha az nem jön be, akkor elhíresztelik magukról hogy rákosak. Ha valaki ilyen beteg lenne akkor nem írná ide ki, illetve nem kefélésen járna az esze hanem az életben maradason. Ez a csaj egy beteg allat! Es vicc hogy az emberek mennyire bedőlnek!

Nyugodj meg kislany! Ez a srac mar nem lesz a tied, akkor sem ha megrendezed a sajat temetesed! Szanalmas vagy!

2012. júl. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Na? Vajon mi lehet a rákos bigével? Az is lehet hogy már agyrákja van annyira vissza akarja kapni a pasit!
2012. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!