Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A srác, akivel randizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel randizom, előfordul, hogy drogozik. Rossz érzésem van emiatt. Intoleráns és beszűkült vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval heti többször füvezik (bevallja, hogy függ tőle, de abba akarja hagyni), ezen kívül tegnap volt egy goa partin, amin keményebb hallucinogén szereket is bevett. Ilyet állítólag kb félévente szokott. Megpróbálta elmesélni, hogy hogy érezte magát (nem érezte a testét, egy volt az univerzummal meg ilyenek), és nagyon furcsa, rossz érzésem van azóta....Hogy ő ilyen más világokba jár... És elidegenedtem tőle pár óra alatt, miközben ezen gondolkodtam.

Lehet, hogy csak a nevelés és a média okozza, hogy ilyen előítéleteim vannak, és nem annyira szeretnék egy "drogossal" járni? "Drogos"?

És persze ezt közölni vele, hogy nem szeretném folytatni, mert drogozol...

Ti mit gondoltok erről?



2012. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
46%

NEM!! Ez a jó gondolkodás. Csak azért nem mondom, hogy normális mert gondoltam nem leszek nagyon egy oldalú. Bár igazából nyugodtan mond meg neki. Nehezen lenne elfogadható normális nézetként hogy mindenki lője be magát,, szívjon füvet stb.


Én se beszélnék vele többet, mert felesleges, főleg ha amúgy nem is keresztezitek egymást, mármint nem laktok egymáshoz közel meg ilyesmi. Nekem volt egy drogos ismerősöm, igazából ő szált rám, de legalább tapasztalatból mondhatom, hogy az a gyerek mintha napról napra betegebb lett volna.


Szóval ő már tényleg az ő kis... "univerzumában" élt. Persze nem mindenki kell hogy ilyen legyen csak ő is pont füvezett. Hogy ő inkább erre költi a pénzét, hogy legalább legyen valamiért felkelni (ergo ugye a fű miatt, ő ugye ezzel motiválja magát, mmmm hhh igazi motiváció). Legalábbis ő ezt gondolja, de igazából ő se halad max visszahúz másokat.


A különbség hogy ő hablatyolt az ötleteiről, hogy majd így megy úgy, persze ezekből semmi se valósul meg. Amikor a legutóbb halottam róla (4 hónapja)még mindig munkanélküli volt. Elmondása szerint 1 munkahelye volt, de simán elmesélte hogy ő ott piált meg minden és visszaszólt a főnöknek mert szerinte hülye volt,, naaahááát és kirugták mmm HIHETETLEN:O.


Mindegy szóval sokat hablatyolt magáról, de szerencsére azóta se hallottam róla leszámítva amit írtam. És még annyi, hogy valszeg megérezte, hogy próbálom "lerázni" és akkor elkezdett "zaklatni", kérte a telefon számom, stb. meg beakart jelölni facebookon, hát még szerencse túl hülye volt ahhoz hogy megjegyezze a nevem, persze letiltottam volna de így azért jobb. Meg ilyeneket mondott az emberek szemébe hogy neki papírja van arról hogy öö,, labilis ideg állapotú? azt hiszem, és ha mondjuk megöl akkor az tök oké, mert hát neki papírja van, JUUJ de jó hát akkor semmi baj. Én meg mondtam, aha akkor én meg ha ilyen lesz fejbe rúgom 10-szer. Na jó volt ennyi volt a story. Persze ez gondolom egy rosszabb drogos emberke, de a lényeg hogy nem sok jót látok abba ha összejönnél vele. HÜLYESÉG!

2012. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
13%

Ti jó értelmes emberek vagytok :D

Én nem mondanám "drogosnak" magamat, de erről annyit, hogy annak árt, aki hagyja, hogy ártson neki, ahogyan a szerencsejáték, alkohol, world of warcraft :D

2012. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
@12: miért, nálad hogy van ez? :)
2012. júl. 8. 20:26
 14/37 anonim ***** válasza:

Hááát szerintem azért itt bejátszik az ember személyisége is, akart erő stb.. Persze lehet hogy valaki jobban tudja ezt kontrollálni, bár azt hiszem ha valaki már függő ott eleve nem olyan esetről beszélünk aki épp jókedvében


"mm na jó asszem most kicsit rászokok a LSD tablettára, mert olyan hallucinálós kedvemben vagyok, aztán majd 5 hónap múlva leszokom tárirárám"


Ha valaki már komolyabban benne van az nem fog csak úgy.. piff varázsütésre elmúlni, meg van rá esély hogy tisztelt illető nem teljesen normális.

2012. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
párkapcsolathoz is kéne egyfajta érettség. füvesen nem lehet belemenni egy párkapcsolatba, ezt ő is tudhatná ha lenne minimális önkritikája. főleg családalapítás miatt lehet eléggé gond később. bár nem feltételezem h pont hosszú távon gondolkoznátok, de hátha.
2012. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 an00nym válasza:
86%

nos, nem a válaszaid alapjkán nem vagy intoleráns és beszűkült, egyáltalán nem


azt gondolom adj neki egy esélyt, azt bárki megérdemli, vaporizerből vagy üvegpipából használva a jó minűségű kender EGÉSZSÉGES, mondjuk ha egy héten nem szív el 0,5grammnál többet,de a BTK. módosítások miatt ez sem ajánlott.... spangliból több az egészségtelen hatása, ha megnézel néhány régebbi kérdést a topikban már milliószor (de legalább 3szor) leírtam hogy miért(próbáljon csak valaki belém kötni ebben a témában, höhö)


néhány kirívó hülyeségre válaszolva: a varázsgomba illeteve az LSD pszichedelikum-->NEM lehet rászokni, 10millió emberből 1 ha rászokik talán és az sem normális, de az más tészta, és amit egy pszichedelikum hatása alatt az ember megtapasztal az nem a saját kis világa, nem egy másik univerzum, a megfelelő mentalitással és hozzáértéssel használt pszichedelikus jellegű szer semmi máshoz nem fogható élményt nyújt, legyen akár rossz akár jó, azt egy életre megjegyzed és ha jól használtad csak hasznodra válhat, a saját személyiséged, belső lényed és az univerzum egységét tapasztalhatod-,ismerheted meg, nem lehet leírni vagy szavakba önteni -sajnos sok meggondolatlan használó nem ismeri az ezekben rejlő lehetőségeket :(- persze ilyesmihez kell egy hosszú testi-lelki rákészülés, és csupán katalizátorként működnek egy másik tudatállapothoz, amit meditálással, jógával és sok más dologgal évek-évtizedek alatt lehet elérni

amit leírtál az alapján a barátodnak ez nem ajánlott, mert valóban kárt tehet magában


egyébként pont az annyit szídott média miatt van hogy az átlagembernek(ezt most azokra értem akik nem a tudatmódosítókkal foglalkoznak,kúltúrális, politikai vagy egyéb tudományos szempontból) hogy a legtöbb válaszadó ugyanazt a véleményt szajkózza, közben azt sem tudja miről beszél, mi az amit véleményez

ez azért van mert a média főleg a politikától függ, és politikailag le vagyunk maradva a fejlett országoktól és államoktól melyek legtöbbjében dekriminalizált pl. a cannabis fogyasztás illetve kutatásokat folytatnak nagyon sok "droggal"(legalábbis mi így neveznénk, ha pedig a WHO meghatározását nézzük rengeteg olyan dolog drog amit az ember naponta fogyaszt)

2012. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 an00nym válasza:
100%

hm még annyit hogy egy goa parti inkább az adott hallucinogén vizuális és audió "effekjeit" erősíti, amik nem is annyira lényegesek, bár sokan sajnos emiatt fordulnak hallucinogének felé


a folyton szidott flashback jelenségről pedig annyit hogy nagyon ritka, a fogasztók átlag 0,05%-ánál jelenik meg komolyabban, sznitén nagyon kis százaléknál pedig csupán az érzés jön vissza néhány perc erejéig, ez pedig nem annyira zavaró hiszen csak az illető veszi észre, de leggyakrabban egyáltalán nem jelentkezik

2012. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"mm na jó asszem most kicsit rászokok a LSD tablettára, mert olyan hallucinálós kedvemben vagyok, aztán majd 5 hónap múlva leszokom tárirárám"


Ember, kérlek mutass már nekem 1 olyan embert, aki akármilyen nehéz pszichedelikus élmény után megint acidozni akar? Nem mellesleg az lsd az nem tabi; csak a számomra érthetetlen dolog, hogy, aki távolról sem tudja mi különbség amfetamin/kannabisz/ópiát, stb. között az egyáltalán minek nyitja ki a száját a témában ?

2012. júl. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Ha szerncsés vagy,akkor leszokik miattad erről.Sajnos sok ilyen kapcsolatról tudok mesélni.Az a baj,hogy ezek a pasik impotensek lesznek és folyton csajoznak,mert a társaságukban a lányoknak is tök más az erkölcsi értékük és már csak az alkalmi kapcsolatokra tudnak begerjedni..Ha nagyon kedveled 1 próbát megér.De mielőtt kikészítene lépj le!
2012. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
akkora marhaságokat írtak elöttem a hozzászólók hogy azóta is jókat nevetek:DDD Nagyon tudatlanok vagytok, először is a fűtől lehet valaki függő de lsd meg gombafüggőségről még nem hallottam mivel nincs is ha halucinogénezel másnap szinte semmi hatása nem lesz a következő adagnak szóval nem is lehet sűrűn, testet nem károsítanak maximum elmét de azt is csak akkor ha az alap adag 4-5-10x-esét veszik be.Énis használtam drogokat alkalmanként és már fél éve semmit pl nem hinném hogy függő lennék:D De pont az ilyen ostoba hiedelmek miatt amiket a média elhitet az emberekkel nem mondja el egy normális drog használó a csajoknak hogy használja ezeket a dolgokat néha, mert tudja hogy úgyse értik meg csak azt gondolják róla amit a tv tanít.Egyébként ezt így nem tudhatjuk hogy járj e vele, lehet hogy közben egy teljesen normális ember, de azis lehet hogy egy bunkó paraszt, kevés dolgot mondtál el róla.
2012. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!