Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A srác, akivel randizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel randizom, előfordul, hogy drogozik. Rossz érzésem van emiatt. Intoleráns és beszűkült vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval heti többször füvezik (bevallja, hogy függ tőle, de abba akarja hagyni), ezen kívül tegnap volt egy goa partin, amin keményebb hallucinogén szereket is bevett. Ilyet állítólag kb félévente szokott. Megpróbálta elmesélni, hogy hogy érezte magát (nem érezte a testét, egy volt az univerzummal meg ilyenek), és nagyon furcsa, rossz érzésem van azóta....Hogy ő ilyen más világokba jár... És elidegenedtem tőle pár óra alatt, miközben ezen gondolkodtam.

Lehet, hogy csak a nevelés és a média okozza, hogy ilyen előítéleteim vannak, és nem annyira szeretnék egy "drogossal" járni? "Drogos"?

És persze ezt közölni vele, hogy nem szeretném folytatni, mert drogozol...

Ti mit gondoltok erről?



2012. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Hát ő na, már el felejtettem ezt a kérdést. De ha újra felhoztad, igazából nem sokat írtál. Gondolom akkor nem jó vele.


Mily meglepő, nem értem minek vagy vele. Komolyan ennél kisebb okok miatt is szakítanak, mint hogy valaki drogozik a párja meg nem. Hagyd már a francba hogy intoleráns vagy beszűkült vagy-e, egyébként sincs e mögött semmi logika.


Vagy akkor csak azért nem hagyod el nehogy "aaa-aa nem nem, az nem úgy van én nem vagyok intoleráns" senkit se érdekel igazából, megmondom. Ha nem írsz most ide szerintem senki se emlékezne egyáltalán kb arra hogy ez a kérdés vagy te létezel.


Ja meg akkor már kijavítom egy korábbi hibámat, hogy tablettát írtam pedig az LSD bélyeg, elírtam, nem foglalkoztatott különösebben foglalkoztatott a dolog. De tudatában voltam hogy bélyeg, ETTŐL FÜGGETLENÜL nem értek tényleg a drogokhoz úgy mint valami pro (mert pl mint megtudtam úgy látszik tényleg nem lehet rászokni. Ezer bocsánat...) De azért a semminél többet.


Az lsdről meg annyi élményen van hogy egy ismerős, meztelenül kezdett el az utcán szaladgálni azt képzelve hogy óriás ember evő eprek üldözik óriás vicsorgó fogakkal, miközben segítségért üvöltözött. Szóval ő azt hiszem eléggé bekábult. De ez teljesen részlet kérdés.


Most nem is az a lényeg, hogy Ó vajon belehal-e a drogozásba vagy sem, hanem ez őt hogy befolyásolja milyen hatással van az életére. Ha szar akkor ennyi.Lehet a te barátod egy gyenge vagy simán drogokra, tudatmódosító szerekre, stb-re fogékonyabb ember, azt hiába, aaa nekem ez nem árt. Másrészt meg ha neked nem jön be hagyd ott?? Nem fog ő csak úgy megváltozni.


Vagy akkor,, majd akkor újabb fél év múlva számolj be a fantasztikus változásairól az életében, és hogy mennyivel jobb ember lett. Elvesztegeted az idődet, de szívesen várom az elmúlt félév felejthetetlen élmény beszámolóját is.. mert amit írtál hááát öö azt hiszem nem sok,, szerintem.


Tehát ez ne tartson vissza. Nem kell ahhoz belemerülnöd + a legjobb drog szakértőnek lenned a világon hogy azt mondhasd neki "Szia, szevasz, kösz viszlát, vége". Ettől te nem leszel érzéketlen felületes, tudatlan hülye.

2013. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Jaa és még egy dolog. PÉÉÉÉNZ. A drog drága, ha szívesen szórnád rá a pénzt (már ha van egyáltalán) hajrá,! másfelől nem ajánlom.
2013. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Évi59 válasza:
Elhagytad? Vagy hiszel az ígéreteinek? Ha igen, gondolkodj el azon, mit bizonyított eddig? Mik a céljai? És tesz-e azokért valamit? Megtapasztaltam, hogy rengeteg felelőtlen ígérgetésre képesek (egyszerű füvesre gondolok), aztán minden kezdődik elölről. Teljes leépülés... Ezt akarod végignézni? Vagy asszisztálni hozzá? Az ő döntése, hogy ő hogyan akar élni. A tiéd, hogy vállalod-e az ezzel járó leépülését nézni, illetve azt, hogyan ránt majd magával a szakadékba. A döntés a Te kezedben van, ne legyen lelkiismeret-furdalásod, ha nem veszel ebben részt, előrelátó módon.
2013. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk, és igazából nagyon jól megvagyunk. A fű miatt volt egy pár vitánk, de azt mondja, én sokkal fontosabb vagyok neki, és tényleg nem igazán érint, ha szív néha, mert nem lakunk együtt.
2013. márc. 24. 20:37
 35/37 anonim ***** válasza:
Azért mert egy jó kis goa partyn elvan még nem lesz drogos...ha mindennapi nah az a gáz.Azért se lesz alkesz valaki mert egy örömteli pillanatba fullra telíti magát...gyere le egy partyra nem bánod meg.
2013. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
De én nem akarok semmit beszedni:)
2013. ápr. 30. 23:04
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem kötelező semmi se!Nem egy szekta vagyunk hanem egy nagy CSALÁD! Ha valki fullra telít vagy ebből vagy abból vagy csak simán rosszul van nem rúgunk bele hanem segytünk.
2013. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!