Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A srác, akivel randizom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel randizom, előfordul, hogy drogozik. Rossz érzésem van emiatt. Intoleráns és beszűkült vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval heti többször füvezik (bevallja, hogy függ tőle, de abba akarja hagyni), ezen kívül tegnap volt egy goa partin, amin keményebb hallucinogén szereket is bevett. Ilyet állítólag kb félévente szokott. Megpróbálta elmesélni, hogy hogy érezte magát (nem érezte a testét, egy volt az univerzummal meg ilyenek), és nagyon furcsa, rossz érzésem van azóta....Hogy ő ilyen más világokba jár... És elidegenedtem tőle pár óra alatt, miközben ezen gondolkodtam.

Lehet, hogy csak a nevelés és a média okozza, hogy ilyen előítéleteim vannak, és nem annyira szeretnék egy "drogossal" járni? "Drogos"?

És persze ezt közölni vele, hogy nem szeretném folytatni, mert drogozol...

Ti mit gondoltok erről?



2012. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
De persze ha már függő akkor ott van baj azért.
2012. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
A drog rossz. Érteeem??
2012. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Ott kell hagyni a fenébe. Én anno csak összeköltöztem egy drogossal (mikor odaköltöztem még nem tudtam, nem látszott rajta), de 5 nap alatt lett egy faca kis rendőrségi ügyem. Pedig én aztán ebben a tekintetben feddhetetlen vagyok, soha életemben, még csak nem is próbáltam semmilyen drogot.


Szóval tartsd távol magad ezektől.


24/N

2012. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Dehát könyörgöm drogozik! Belőtt állapotban közveszélyes is lehet,ráadásul viszi a pénzt,ha keményen ráfügg,nagyon csúnya ügyek lehetnek belőle!Helyesen látod,hogy nem akarsz vele járni!Ha tényleg le akar szokni,segíts neki minden erőddel,de ha ez csak duma és nem akarja abbahagyni,akkor rakd ki.
2012. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Undorító,amikor valaki ennyire szorosan függ valamitől. Még szerencse hogy a normál emberekkel ilyen nem fordulhat elő. NA megyek facebookozok hajnalig,aztán skyrimezek.
2012. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Ilyent ***** válasza:

Csak egy példát írnék erre.

Még az a szerencse hogy Stohl "bucikánkat" is kitaszította a nép.

Több évig szanaszét csúszva játszott. És mégsem mondják rá az emberek hogy erre a drogosra nem vagyunk kíváncsiak.

És szerintem a füvezéssel nincs akkora probléma mint azzal aki iszik vagy éppen pénzhajhász.


De ha otthagyod legalább választhatsz egy másik "valamilyen" függő barátot.

2012. szept. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Jah, csak ha valaki FB-függő, amiatt nem kell tanúskodnom a bíróságon, és nem kutatják át a rendőrök az összes holmimat, hogy drogot keressenek. Míg a drogos exlakótársam miatt igen, pedig csak hat napot laktam vele.


24/N

2012. szept. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Még együtt vagyunk. Volt már, hogy együtt szívtunk el egy cigit, de rossz volt nagyon, mert olyankor teljesen "elmerül" és ha mondok valamit, csak bambul rám. De nem fogja abbahagyni szerintem.

Azóta egyébként mást nem vett magához.

2013. márc. 2. 20:16
 29/37 anonim ***** válasza:

Drogok... Sokkal jobb időtöltések is lennének, mint az a vacak.


Kivéve, ha az ember csóró. Ezesetben simán megértem az indokot és nem is tudom elítélni. De ha gazdag/jómódú/középszer akkor érthetetlen.

2013. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Függetlenül a testi hatásoktól, csak gondolkodj következményekben. Milyen jó sülhet ki abból, ha valaki olyannal jársz, aki drogozik? Ha ő maga nem képes ebbe belegondolni, milyen a felelősségi szintje? Mennyire gondolkozik hosszú távon?

Nem látok észérvet amellett, hogy tovább járj vele, hacsak nem eltökélted és eltökélte ő maga is, hogy leszokik.

2013. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!