Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arnold1987 kérdése:

Van még remény?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődött, hogy társkeresőn írtam nekimájus 19-én aztán május 20-án Margit-szigeten találkoztunk este 18:00-kor. Jól éreztük magunkat egymással, egészen 20:30-ig együtt voltunk és azt vettük észre, hogy mennyire röpül az idő. 2 nap múlva virágot vittem neki aminek nagyon örült. Mivel eléggé zárkózot lány ezért azt mondta hogy neki elég sok idő kell, hogy belémszeressen, de ha egyszer kimondja hogy szeret akkor az úgy is lesz. A csókot sem siettem el mert nem akartam úgy erőltetni ezt a dolgot hogy azt érzem ő még nem akarja. Aztán egyszer csak megtörtént...csodálatos volt. Mivel én Érdi vagyok, ő meg Óbudai ezért munka után mindíg mentem hozzá, amikor együtt voltunk alig bírtuk elengedni a másikat...Megtörtént a szex, de mielőtt lefeküdt velem azt kérdezte, hogy és ha most lefekszünk akkor soha többé nem hall rólam? Azt mondta úgy is lefeküdne velem, csak szeretné tisztán látni a dolgokat. Ekkor elmondtam neki, hogy szeretem! Megtörtént a dolog és nagyon jó is volt mindkettőnknek. Rá következő 2. alkalommal szex közben belesúgta a fülembe, hogy szeret! Ettől csak mégjobban belelkesedtem és egyre jobban elkezdtem udvarolni. Versek, elmentünk ide-oda, stb....


Júni 16-án elmentünk Edda koncertre, utána a Római partra ahol bemutatott a barátainak. Kicsit ivott és eléggé becsípett, azt mondta hogy tényleg szeret és hogy el ne merjem hagyni! Mondtam neki hogy eszem ágában sincs! Nálam aludt, volt szex meg minden...aztán vasárnap hazavittem és este közölte hogy nem illünk össze és csak azt hitte hogy szeret de nagyon megszeretett mint embert. Mondtam neki hogy ezt nem hiszem el! Kaptam csókot is állítólag csak azért mert én kértem, de azt azért lehet érezni ha valaki úgy csókolja meg a másikat hogy na tessék örülj vagy úgy hogy érzed hogy mennyire van benne tűz és ő is akarja.


Rá 2 napra beszéltünk és közölte hogy úgy néz ki megpróbálja az exével újra habár nem szerelmes és már nem is működött a kapcsolatuk. Totál összetörtem. Elmondtam neki hogy szerintem hibát követ el, de csinálja nyugodtan, majd rájön. Aztán következő nap írt egy sms-t hogy reméli jól vagyok és hogy vigyázzak magamra. Nem írtam vissza neki és este hívott, amit nem vettem fel. Később visszahívtam és azt mondta csak szerette volna tudni hogy jól vagyok-e?! Következő kérdés, hogy nem mennék ki hozzá mert úgy megölelne?!

Kiértem hozzá éjfélre, amikor megláttuk egymást nem szóltunk semmit csak szorosan megöleltük egymást. Beültünk a kocsiba, hozzámbújt úgy hogy nem is kértem. Aztán egyszer csak megcsókoltam és azt mondta hogy olyan jó volt hogy pillangók röpködtek a gyomrában.Aznap éjjel csak azért nem volt szex mert azt mondta hogy lelkiismeretfurdalása lenne a sráccal kapcsolatban. Másnap tudtam hogy találkozik a sráccal hogy megbeszéljék hogyan tovább...Este kimentem hozzá (júni.21) és kérdeztem mi újság. A srác annyit mondott neki hogy nem tudja honnan tudnák ezt folytatni és hogy menjenek el pár napra valahova hogy lássák milyen lesz együtt. A lány azt mondta nekem hogy ha én azt kérem hogy ne menjen akkor nem megy. És hogy nem muszály így döntenie...Lementünk a római partra, összebújtunk, ölelt, csókolt, azt mondta hogy milyen jó velem, stb...Megtörtént a szex is, ismét jó volt mindkettőnknek. Pénteken ki kellett mennem Salzburgba, aztán szombaton közölte velem, hogy a srácot választja. Mondtam neki hogy szeretem és várok rá és bízom benne hogy nekem is meg fogja adni ezt az esélyt amit a srácnak. Erre azt válaszolta, hogy ha akarta volna akkor most megadhatta volna az esélyt de nem akarta. Miből gondolom hogy később ez változna benne? Írtam neki hogy eléggé szenvedek, erre hétfőn hajnali 0:48-kor hívott hogy hogy vagyok...mondtam hogy szarul. Elvileg vissza is költözik hozzá. Azt mondta hogy szeretné velem tartani a kapcsolatot mert azért az élete része lettem és rossz lenne neki ha nem hallana többet rólam.De csak úgy ha ezt a dolgot kezelni tudom. Iszonyatosan hiányzik és sokat gondolok rá. Azóta egyébként én sem és ő sem keresett. Szerintetek lehet még ebből valami? 1 hónapot voltunk együtt de nagyon beleszerettem! Mit csináljak ebben a helyzetben mert azt érzem hogy ő kell nekem!


2012. jún. 29. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Testépítés hogy megy kedves Arnold?:)
2012. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hm? :D
2012. jún. 29. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Valaki írja már le rövidebben a történetet, mert lusta vagyok elolvasni.
2012. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pedig megéri :(
2012. jún. 29. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mire is akartál ezzel utalni?
2012. jún. 29. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak játszott veled, fogadd el és lépj tovább!
2012. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem is gondol rám és nem is hiányzom neki? Ennyi mindent azért nem lehet megjátszani...éreztem hogy fontos vagyok neki ....pont ezért fáj mert éreztette basszus!
2012. jún. 29. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egy kur.a, hagyd a fenébe, találsz te nála sokkal jobbat hidd el!
2012. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nála azt hittem hogy szép és jó lesz minden. Ő is jól érezte magát velem és miután először szakított utána akkor miért kellett megtörténjenek azok a dolgok? :S
2012. jún. 29. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!