Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kéne még tennem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne még tennem vagy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőm kidobott 2 és fél év után. Megpróbáltam nélküle élni, de nem megy. Próbáltam már sok dolgot tenni hogy valahogy újra összejöjjünk. Ajándékok halmaza és a többi. Mit tegyek még, hogy egy kis esélyem legyen? (Nem csináltam semmit amiért kidobhatott volna és ő neki sem kell más.)

F/18



2012. júl. 19. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne keresd.Akkor lehet rádöbben,hogy hiányzol neki.Persze az is lehet,hogy nem és éli világát..

Én nem csinálnék semmit(így,ha már próbálkoztam többször de semmi eredmény),próbálnék továbblépni,élvezni az életet.

Mióta vagytok külön?

2012. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el
2012. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hónapja vagyunk külön.
2012. júl. 19. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit ellentmondásosnak tűnik a dolog. A barátnődnek nem kell más, állításod szerint nem te vagy a hibás a szakításért, mégis dobott. Valaminek csak történnie kellett, mert csakúgy az emberek nem szoktak szakítani.
2012. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!