Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy szakítsak-e vele, vagy nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja vagyunk együtt, én érzem, hogy nem nekem való ő, viszont nem akarom összetörni és fájdalmat okozni neki, ezért nem szakítanék, mert tudom, hogy ő nagyon, nagyon szeret. Nagyon gáz, nem tudom mit tegyek!

2012. júl. 21. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy csak átmeneti érzés ez a "szakítani-akarok-vele", nem?:S nem tudom mit csináljak.
2012. júl. 21. 21:29
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
Pár hónap múlva nem fog neki fájni? Ess rajta túl minél előbb, és akkor ő is elkezdhet helyrerázódni.
2012. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szeszi válasza:
az ember érzi az ilyesmit és ha érzi az nem véletlen, az jobban fájna neki, ha tudná, hogy te sajnálatból vagy vele, szakíts ha azt érzed... az nem véletlen
2012. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarod simán kidobni akkor ne vedd fel a telefont, ne hívd fel, legyél távolságtartó, kerüld a szexet vele, felejtsd el a dolgait, legyél bunkó vele előbb utóbb ő fog kidobni téged
2012. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Őszintén mondd el neki az érzéseidet.

Akkor biztosan fájni fog neki (és lehet Neked is), de később hálás lesz, hogy nem húztátok évekig egy nem működő kapcsolatban együtt az igát.

Te számítasz, ezt jegyezd meg! A társak jönnek-mennek, de Te maradsz mindig a saját életedben! Ha érzed, hogy nem neked való, akkor így is van!

2012. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szakítottam vele. elmondtam neki az érzéseimet, és hogy nem akarok játszani az érzéseivel, megértette. nagyon sajnálom most.:((
2012. júl. 25. 09:58
 7/7 A kérdező kommentje:
na, mostmár jól érzem magam:)nem vagyok gondterhelt, és végre nem függök senkitől sem!
2012. júl. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!