Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tönkre ment a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkre ment a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Egy és fél éve vagyok együtt a barátommal(már megkérte a kezemet)És én igent mondtam neki.De az utóbbi 2 hónapban nem is az,hogy veszekszünk de egy kicsit eltávávolódtunk egymástól.(régeben4-5 ször)!szexeltünk.Most már csak 1 héten 1-szer:/ akkor is csak max.10 percet.Unalmas is mert allíg várom,hogy vége legyen.ö kezdeményez,és ö is csinálja.Én csak fekszek az ágybann.Mi tévö legyek?Teljesen vége mindennek?De ha elhagyna az nagyon fájna....Mert szeretem öt.Szerintetek?

2012. aug. 13. 14:59
 1/3 Bence_ ***** válasza:

Ellaposodott.

"Mi tévő legyek?" Változtassatok rajta, figyeljetek egymásra,örüljetek egymásnak. Legyenek programok.

2012. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dávidmester13 ***** válasza:

Nem ment tönkre a kapcsolatotok csak kicsit elszürkült ...

Ezt könnyen lehet orvosolni ! Próbáljátok a kapcsolatotokat feldobni hogy minél több időt töltsetek együtt kettesben , menjetek el valahova pl.mozi,romantikus vacsora stb. de a lényeg hogy mind2-en élvezzétek :D a szexeben pedig ha gondoljátok próbáljatok új dolgokat az majd feldobja ! :D DE a lényeg hogy ne hagyjátok hogy túl egyhangú legyen az egész mert akkor kezdenek el rossz irányba fordulni a dolgok :( de én szurkolok nektek !

2012. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéljétek meg a problémát, add a tudtára, hogy neked ez így nem megy. Ha nem változtat rajta, akkor ne várd meg az esküvőt, mert válás lesz a vége, ebben 100%-ig biztos vagyok.
2012. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!