Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt vagy csak így akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy csak így akart visszavágni? (többi lennt)

Figyelt kérdés

A párommal májusban 5év után szakítottam, elköltöztem tőle, de egész nyáron tartottuk a kapcsolatot 2 naponta átjártam hozzá stb. Szexuálisan is együtt voltunk végig, "barátként".

Nyár végén megbeszéltük, hogy vagy lezárjuk végleg és nincs több szex vagy megpróbáljuk újra. Az utóbbit választottuk. Tudni kell, hogy nagy a korkülömbség közöttünk az ő részére, ő egy nyugis pasi, munkamániás, nem egy nagy csajozós, a szex is sokszor nekem kevés volt. Ezért mérgemből sokszor a fejéhez vágtam, hogy megcsalom 2 haverommal is...(ezt már nagyon megbántam) volt hogy átmentem hozzá, megfürödtem, és mondtam neki hogy így jártál most elhúztam randizni.(persze haza mentem anyuékhoz, sose csaltam meg..) Gondolom a hónapok alatt ez összegyűlt benne, azért egy negyvenes pasival már nem lehet játszani, akármennyire is szeret és türelmes, belátom. Pár napja, jött haza melóból, tudni kell róla hogy szeret iszogatni, én meg ezt nagyon nem szeretem. Hozta haza a sört, én leteremtettem, ebből egy nagy vita kerekedett. Ismét a fejéhez vágtam a megcsalós sztorikat, plusz azt hogy amikor hivatalosan nem voltunk együtt senkit nem hozott ide fel. Erre mondja hogy de volt fennt egy pár nő.. Mondom tessék? aztán kiderült hogy csak egy volt, egy k*rva, akit a parkban(!) ismert meg, és rá egy hétre(!) hívta fel magához. Jót beszélgettek és megd*gta. Elmondásai alapján. Nekem nagyon furcsa az hogy 1 semmi nyom nem volt, szinte majdnem minden nap ott voltam nála, vagy dolgozott, vagy hulla fáradtan aludt. Meg azt is mondta hogy 13ezret fizetett a nőért.. És tök cinikus volt végig én elkezdtem zokogni, hogy miért pont egy k*rvával kellett félrelépnie. Aztán azóta nem beszéltünk erről, most ő is és én is úgy tudjuk, hogy megcsaltuk egymást.. Szeretnék vele leülni beszélgetni őszintén, elmondanám én is hogy nem csaltam meg, és ő is elmondaná talán megcsalt e vagy sem. Bár elég furán hangzik az örs vezér tere közepén hol talál a parkban egy nőt aki pénzért rá egy hétre felmegy hozzá... Összevagyok zavarodva, valahol magamnak köszönhetem, de megfogadtam, sose mondok többet olyat amit én sem szeretnék hallani tőle.



2012. okt. 2. 11:53
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Szeszili téged sehogysem pontoztalak!:S szóval nem én voltam.
2012. okt. 2. 14:08
 22/28 anonim ***** válasza:
Én fenn se szoktam akadni a lepontozásokon...Aki jót ír, hasznosat az le van pontozva, mert más a véleménye. Aki meg trollkodik az 100%-os. Mindegy. Engem nem zavar, nem leszek tőle kevesebb ;-)
2012. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Reénie téged pont felpontoztalak, mivel egyedül a te kommentedben lehetett olvasni, hogy MEG KELL VÁLTOZNOM SÜRGŐSEN. És ebben minden benne volt.

Azokat az idiótákat pontoztam le, akik szerintem el se olvasták a kérdést, de unatkoznak, így irogattak minden szépséget, de semmi hasznosat. Ostoba liba, retardált stb.. :)

2012. okt. 2. 14:30
 24/28 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: Neked h esne ha hazaérnél munkából, és a pasid frissen zuhanyozva azt mondaná neked, h "szia, mentem randizni". Vagy h "lefekszem ám 2 haverommal, ráadásul rendszeresen". Ezek után te mit csinálnál a pasival? Őszintén.. Mert ugye nem tudhatod h hazudik. Sztem idegösszeroppanást kapnál, ha már attól kibuktál h egyszer qrvát vitt fel. Gondolom te sem néznéd jó szemmel, sőt inkább kiraknád a szűrét.

Már ne haragudj, de sztem ennél idiótább ötletet nem lehetett volna kitalálni, mint h azt hazudod h másokkal fekszel le. A pasik 98% ezután a mondat után kirakott volna téged ajtón kívülre, ezt garantálom. Normális kapcsolatokban a megcsalás alapból egy kapcsolatvégét jelenti, vagy legalábbis azt h szünet a 2 fél közt, és gondolkodás. De az h 2 haverral, plusz még randizni is mész.

Arról nem is beszélve, h baráti szex nem létezik. Ennyi erővel végigmehetnék a 100 lány ismerősömön, mert barátok..

Ezek után ne mondja senki, h a pasi nem csak a szex miatt van veled. Ha meg mégsem emiatt, akkor megérdemlitek egymást. Sok boldogságot.

2012. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nincs baráti szex. Ezért is kezdtük újra. Mert barátok nem tudunk lenni. Amit az elején leírtál utolsó, azt már megértettem hibáztam, és tuti kiakadtam volna nem is kicsit ha nekem mondott volna ő ilyet.

Szerintem nem a szex miatt van velem mert az 5év alatt rengetegszer volt vita amiatt, hogy én többször akartam, ő fáradt volt(tudom, korkülömbség). de ennek ellenére se csaltam meg és nem is fogom, mert szeretem. Nem egy szexmániás fazon, sőt..

2012. okt. 2. 14:51
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem rád gondoltam.

Gondolom amúgy sejtetted, hogy kapod majd a savazást. Viszont tök mindegy itt ki mit gondol/ír, senkinek nincs nagyobb köze a kapcsolatodhoz, mint neked és a párodnak. Ha ő is és te is úgy döntötök, hogy folytatjátok, akkor mondom változtass! Az első lépés a hibáink elismerése, te ezen túl vagy. Ha igazán akarod ezt a kapcsolatot, akkor a többi lépés jön. Csak ne add fel!

2012. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Beláttad a hibád,és ez nagyon jó.Én ezt el is mondanám neki.Aztán ha akarja, ő elmondja magától,h. igaz-e a k+rva...Nem kérdeznék rá.Ja, és soha többé nem vágnál ilyeneket a fejéhez.Ez a férfi szeret téged,azért van még melletted.Megérdemli az őszinte vallomásodat.
2012. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Hát, ilyenek után szeretni egy ilyen dögöt mint én.. Ezért is akarok vele őszinte lenni, meg amúgy se vagyok egy háta mögött sunnyogós típus, nyomja a lelkem, ha valami nem okés, és nem beszélek róla.
2012. okt. 3. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!