Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt vagy csak így akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy csak így akart visszavágni? (többi lennt)

Figyelt kérdés

A párommal májusban 5év után szakítottam, elköltöztem tőle, de egész nyáron tartottuk a kapcsolatot 2 naponta átjártam hozzá stb. Szexuálisan is együtt voltunk végig, "barátként".

Nyár végén megbeszéltük, hogy vagy lezárjuk végleg és nincs több szex vagy megpróbáljuk újra. Az utóbbit választottuk. Tudni kell, hogy nagy a korkülömbség közöttünk az ő részére, ő egy nyugis pasi, munkamániás, nem egy nagy csajozós, a szex is sokszor nekem kevés volt. Ezért mérgemből sokszor a fejéhez vágtam, hogy megcsalom 2 haverommal is...(ezt már nagyon megbántam) volt hogy átmentem hozzá, megfürödtem, és mondtam neki hogy így jártál most elhúztam randizni.(persze haza mentem anyuékhoz, sose csaltam meg..) Gondolom a hónapok alatt ez összegyűlt benne, azért egy negyvenes pasival már nem lehet játszani, akármennyire is szeret és türelmes, belátom. Pár napja, jött haza melóból, tudni kell róla hogy szeret iszogatni, én meg ezt nagyon nem szeretem. Hozta haza a sört, én leteremtettem, ebből egy nagy vita kerekedett. Ismét a fejéhez vágtam a megcsalós sztorikat, plusz azt hogy amikor hivatalosan nem voltunk együtt senkit nem hozott ide fel. Erre mondja hogy de volt fennt egy pár nő.. Mondom tessék? aztán kiderült hogy csak egy volt, egy k*rva, akit a parkban(!) ismert meg, és rá egy hétre(!) hívta fel magához. Jót beszélgettek és megd*gta. Elmondásai alapján. Nekem nagyon furcsa az hogy 1 semmi nyom nem volt, szinte majdnem minden nap ott voltam nála, vagy dolgozott, vagy hulla fáradtan aludt. Meg azt is mondta hogy 13ezret fizetett a nőért.. És tök cinikus volt végig én elkezdtem zokogni, hogy miért pont egy k*rvával kellett félrelépnie. Aztán azóta nem beszéltünk erről, most ő is és én is úgy tudjuk, hogy megcsaltuk egymást.. Szeretnék vele leülni beszélgetni őszintén, elmondanám én is hogy nem csaltam meg, és ő is elmondaná talán megcsalt e vagy sem. Bár elég furán hangzik az örs vezér tere közepén hol talál a parkban egy nőt aki pénzért rá egy hétre felmegy hozzá... Összevagyok zavarodva, valahol magamnak köszönhetem, de megfogadtam, sose mondok többet olyat amit én sem szeretnék hallani tőle.



2012. okt. 2. 11:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, te egy igazi, vérbeli retardált vagy. Most őszintén...milyen nő képes azt mondani a pasijának h megcsalja másokkal, és ettől még azt várja h a pasi csak féltékeny lesz? Az első ilyen mondat után repültél volna nálam.

Mivel gondolom a pasi az idősebb, ezért őt nem érdekelte h te kivel mit csinálsz, hisz a szex megvolt neki, hisz szakítás után is odajártál. Igazából jól kihasznált ha úgy nézzük, hisz te széttetted a lábaid minden veszekedés után, neki így pont megfelelt.

Azért meg ne kérd számon, h miért "csalt meg". Egy az h alapjáraton úgy tudta h te mindenkivel lefekszel, ezért ő is ugyanúgy megtehette.

Úgyhogy sztem ne rinyálj, te keverted a sz*rt, most meg iszod a levét. Köszönd magadnak.

2012. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem hiszem , hogy kihasznált, mivel barátként szexeltünk, nekem akkor ez pont elég volt. Pár hét után már mindkettőnk meg akarta beszélni, hogy együtt vagy külön, mert ez nem állapot. Az meg tévedés, hogy 1-1 veszekedés után raktam szét neki a lábam(de ilyet nem is írtam sehol..). Mi ha összeveszünk, nem ágyban szoktunk békülni, megbeszéljük, magunkba szállunk, és utána jöhet a szex. Nem is ez volt a kérdés, hogy kihasznált e vagy sem.. :) RETARDÁLT :D
2012. okt. 2. 12:25
 13/28 menta34 ***** válasza:
74%
Kérdező, szerintem lépj túl a kérdésen. Értem én, hogy nem mindegy neked, de mivel eleve tálcán kínálod a kiskaput, hogy eljátszotta, és mondhatná is és el is hinnéd - tök mindegy mit mond! A valóságtól függetlenül is mindkét verzió elmesélésének vannak előnyei és hátrányai is! A legrosszabb viszont ha együtt akartok maradni, hogy cseszteted ezzel, vagy hazudozásba kergeted a faggatózással, elvárással vagy azzal a vallomással, hogy te nem csaltad meg. Szerintem mindketten akkor jártok legjobban ha fátylat terítesz a múltra és szóba se hozod...
2012. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
hűű.hát,szerintem inkább váljatok el békében.ez már elég érdekes szitu,nehezen jöhettek ki jól belőle,legalábbis a bizalom itt már rég elveszett.
2012. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem akarunk elválni. Én alapból féltékeny típus vagyok, pedig vele szemben semmi okom nem volt és nincs is. Akármit mondott most. Szerintem azért egy normális beszélgetés nem ártana..
2012. okt. 2. 13:16
 16/28 anonim ***** válasza:
41%
ó,mily csodálatos,romantikus,szeretetteljes kapcsolat! böe...
2012. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
33%
ekkora ostoba libával már rég találkoztam,pedig gyk-n van egy pár!! baszus hány éves vagy?? ez egy 14 éves szint
2012. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Ha ezek után együtt akartok maradni, akkor változz meg! De sürgősen!

Az életben az a legnagyobb kihívás, hogy miután beláttuk a hibáinkat, változtatunk rajtuk! És meglátod az veszi majd el azt az időt, amit most felesleges hisztire, hülyeségekre pazarolsz!

2012. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Az az ostoba meg buta, aki nem ismeri be a hibáit. Látszik azért a legtöbb hozzászóló ha el is ítéli amiket csináltam, mégis látják, hogy beláttam a hibáimat!


De aki csak leostobáz, meg a kapcsolat minőségét taglalja...

Arról inkább nem írok semmit. Nem 14 éves vagyok, akárhogy is olyan szinten állok ezek szerint :)

És a sok okos, úgy ír, mintha valami használhatót írna, meg mintha az Ő élete meg kapcsolata(ha van egyáltalán) tökéletes lenne. Látszik, hogy aki tapasztaltabb, normálisan kommentelt, aki meg egy suttyó, az csak lehordja mindennek a kérdezőt. Nyugodtan, szerencsére nem ismerjük egymást. Utolsó válaszoló, neked ment a zöld kéz!

2012. okt. 2. 14:01
 20/28 anonim ***** válasza:

nem tudom,miért kellett lepontozni,amikor tisztán látszik ebből a kis litániából,h az egész kapcsolat huzavona,szenvedés,stb.

persze,harcoljunk a szerelmünkért forevör meg minden,de az nem számít,ha arról hazudunk neki,h megcsaltuk-e?OK.

2012. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!