Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SOS! Hogyan értessem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan értessem meg vele, hogy VÉGE?

Figyelt kérdés
Már többször próbáltam,de amikor szóba került mindig elsírta magát(férfi létére), térdenállva könyörgött hogy ne hagyjam el,mert nem tud nélkülem élni. Nem akarom bántani,de nem akarok vele lenni. 23/N

2012. okt. 5. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első barátom volt ilyen, hogy hiába mondtam neki, hogy már nem szeretem, vége van, egyszerűen nem akarta elfogadni. Esküdözött, hogy ezután minden más lesz, visszaszerzi a szerelmemet, meg ilyenek, de ez persze nem valósult meg. Akkor fogadta el ténylegesen, hogy vége van, amikor már nem találkoztunk és nekem lett egy másik párkapcsolatom.

Mondd el neki, hogy vége van, te már nem szereted, nincs értelme az egésznek és ne találkozz vele! Akkor talán megérti. Bár, ha írod, hogy ilyen hirtelen haragú, akkor azon sem csodálkoznék, ha zaklatni kezdene és ha lenne másik barátod, esetleg nekimenne vagy ilyenek.

De ilyenkor meg van törvényes mód is a dolog megoldására.

2012. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A hozzászólásaid előtt szinte sajnáltam, de most inkább önvédelemórákat vennék a helyedben, aztán otthagynám, és pezsgőt bontanék, hogy megszabadultam tőle.
2012. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám..egy cipőben járunk...!!De nagyon!!!:(
2012. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hasonlóképp vagyok en is csak egy kicsit durvabban :(

Emellett nekem a szomszedomba lakik így az se megoldas hogy nem talalkozunk :/

Kibirhatatlan :(

2018. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!