Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Van egy párom,aki kamaszkora óta keményen szenvedélybeteg volt jó ideig,és bizonyos mértékig most is az,bár ma már jóval visszafogottabb életet él.Sokat változott,javult azóta,viszont most is úgy érzem,ha nem vagyok mellette,könnyű bűnbe vinni,sőt,magától is megteszi,mert igénye van rá.Nem rendszeresen,alkalmanként,akkor viszont mértéktelenül.Kapcsolatunk alatt többször esélyt,lehetőséget adtam neki a változtatásra,éreztem,hogy kezdi összeszedni magát,aztán megint jöttek mélypontok.Már az elején is ultimátumot adtam Neki,most ismét.A szerelmében nem kételkedem,viszont abban sem,hogy gyenge ember.Már a szakításig is eljutottam,és amikor kimondtam,a reakciója láttán megesett a szívem Rajta,mert őszintén szeretem és segíteni szeretnék Neki,illetve elérni,azt,hogy Ő akarjon segíteni saját magán,ő lássa be,mit miért kell,érdemes megtenni.Mi a helyes lépés?Azzal teszek jót mindkettőnknek,ha most valóban kidobom?Vagy ha mellette maradok?Néha úgy érzem,energiát,időt pocsékolok,néha úgy,hogy sz@r ember lennék,ha cserben hagynám,mert az akaratot érzem,csak valahogy mindig belecsúszik abba a bizonyos gödörbe.Fáj látni ezt...
2012. okt. 16. 22:46
 1/5 Hole Hunter ***** válasza:
56%
Huszár F3.
2012. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyakori Ferenc ***** válasza:
76%
Hole bzmeg ezt én akartam, csak H5-el xD
2012. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Maradj mellette és humanitárius okok miatt tedd tönkre az életedet, és éld le egy tönkrement emberrel.

Kegyetlen amit írtam?

Mi vagy Te? Egy kegyes nővér?

2012. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hole Hunter ***** válasza:
GYF...mea culpa...mea massima culpa! :D
2012. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak köszönöm a választ.
2012. okt. 16. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!