Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély arra, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy egyszer még újra együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem barátom, majdnem 5 évig voltunk együtt, azért szakított mert azt mondta, már nem úgy szeret, mint régen, megváltozott, már csak barátként tekint rám. De én még mindig szeretem őt teljes szívemből. Ha X ideig külön leszünk, akkor van esély arra, hogy újra fellángol benne a szerelem irányomban, és hiányozni kezdek neki? Ehhez mit kell, illetve mit nem kell tennem? Mi a legbiztosabb "módja" annak, hogy visszaszerezzem? Bár most azt mondta, hogy inkább a sulira akar koncentrálni. Így mennyi az esély arra, hogy újra együtt lehessünk?

2012. okt. 31. 20:55
 1/4 -=Koldus=- ***** válasza:

Felmelegítve csak a töltött káposzta a jó. De ettől függetlenül meg van rá az esély, bármennyi legyen is.


Én mondjuk hagynám a srácot, már olyan szempontból, hogy nem keresném. Hagynám élje a maga kis életét. Ha idővel hiányoznék neki akkor 1x visszafogadnám, de ha nagy ívben lesz@rná a fejem nem koslatnék utána.

2012. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:

te teperni akarsz utána, amivel eléggé meg fogod alázni magad.


tanulásra persze :) Nem kellesz neki vége, mást akar majd.


ne akard erőltetni mert csak rosszabb lesz. saját magadat fogod benne tönkretenni.

2012. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legrosszabb, amit tehetsz, hogy ezen gondolkozol. Szerintem ha egy 5 éves kapcsolatból lépett ki, akkor jól meggondolta, hogy mit csinál. Én nem hiszem, hogy visszatáncolna. Ne várd, ne találkozzatok, próbálj ne gondolni rá, mert így tudsz a leghamarabb túllépni rajta. 21/L
2012. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély! Én is az esélytelenek nyugalmával léptem ki egy kapcsolatból, azt hittem, soha többé. Aztán eltelt egy év(az alatt találkoztunk azért) és most együtt vagyunk újra. :)
2012. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!