Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez normális? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ninike88 kérdése:

Szerintetek ez normális? A párommal egy ideje együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
Minden szép és jó, egyet értünk mindenben, nem veszekedünk. Mégis eltelt egy bizonyos idő ami után már illene valamit érezni. Kedvelem, meg szeretünk egymással lenni, a szexuális életünkkel sincs gond, csak egyszerűen nem érzem se a hiányát se szerelmet se semmit. Szerintetek mit tegyek?

2012. nov. 5. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1-2 romantikus vacsorát szervezz
2012. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az nem jó:(((((
2012. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igazából, mindig csinálunk valamit. Sosem unatkozunk. Mindig elmegyünk valahova. Mozi vagy beülünk valahova meginni valamit, vagy pizzázni
2012. nov. 5. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

használd ki ezt az állapotot. én 3 hónapig így éreztem, aztán megint úgy érzem, hogy kicsúszik a kezemből minden, megint szerelmes vagyok ..

mióta együtt?

2012. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért kezdtetek el járni??? Ez egy jó barátság is lehet ennyi erővel.
2012. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szakítsatok, akkor aztán rájössz, hogy mit veszítettél és hiányozni fog...
2012. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első körben dönsd el, hogy ha megkérné a kezed elfogadnád-e leélnéd-e vele az életedet. Tekints előre a jövőbe.


Most úgy érzed, hogy csak azért vagy vele, mert hogy legyen egy férfi/fiú melletted, aki kielégít szexuálisan. Ha képes vagy dönteni, és felválalni az egyedülállóságot, akkor egy "gyász" időszak fog következni.


Ilyenkor ösztönösen keresni fogsz egy férfit, akit sebtapasznak fogsz használni és a vágyaid kielégítésére. Majd mihelyt a sebeid begyógyúltak elég nagy valószinűséggel dobni fogod.


Általában 3-4 hónapnyi kapcsolat esetén a gyász időszak lehet 3-4hét. 2év kapcsolat esetén olyan 2-3 hónap is akár.

2012. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 évre 1,5 év volt--az sok??
2012. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jézusom.. megkérné a kezem.. semmi ilyesmiről nincs szó. a kapcsolatunk még csak 4 hónapos és fiatal vagyok még ahhoz hogy megkérje a kezem..:D

És nem azért vagyok vele, hogy kielégítse a szexuális igényeimet mert azt egy éjszakás kalandokkal is meg tudom oldani. Azért jöttünk össze, hogy "majd valami ki sül belőle" mert akkor még nem ismertük annyira egymást és megpróbáltuk. Csak fura még hogy ennyi idő után nem érzek semmit úgymondva

2012. nov. 5. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez az állapot 6évig tartott. Mindig csináltunk valamit, mindig volt miről beszélgetnünk, minden szép volt és jó de valami végig hiányzott, a szerelem, és az sosem jött el. Tehát eddigi életem legnehezebb döntését hoztam mikor szakítottam vele, de tudtam, hogy ez a helyes. Azóta rátalált a szerelem, és én is megtapasztaltam, mi is az a szenvedély.Így lehet, hogy nagyon nehéz de azt kell mondanom szakíts vele:-( Fájni fog nagyon, de a szerelem érzését nem szabad kihagyni az ember életéből:-)
2012. nov. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!