Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hibát követtem el? Túl hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követtem el? Túl hamar kezdtem egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem a barátom 2 év után. pár napig bánkódtam, de aztán rájöttem hogy jobbat érdemlek. Augusztus óta beszélgettem egy fiúval, akivel most összejöttem. nagyon kedvelem őt és jól érzem magam vele. Már nem szerettem az exemet, erre rá kellett jönnöm. Szeretném ha ezzel a fiúval működne. Ha vele vagyok minden gondomat elfelejtem. Boldog vagyok vele. Szerintetek jól döntöttem?

2012. nov. 6. 20:16
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:
igen,jobb így neked!minek nyüglődtél volna az exeddel... ez a fiú is lehet h nem az igazi,de most még úgy tűnik h az.ezért élünk a boldog percekért.csak ezt sokan hajlamosak elfelejteni.
2012. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg túl vagy már az exeden, akkor igen, jól döntöttél
2012. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért merül fel benned egyáltalán ez a kérdés?
2012. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Éhes voltam és ettem.

Szerintetek jó ötlet volt enni?

2012. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy a nők, ha vmi zűr van vagy érzik a kapcsolat végét, már betáraznak előre pasi ügyben.

MIkor még együtt voltál az exeddel, már beszélgettél a csávóval ezek szerint. Persze, nem úgy, meg ártatlan beszélgetések voltak, tudom. Mégis összejöttél vele. Magyarul talonban tartottad a gyereket, legyen kivel vigasztalódni.

2012. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Előző, ezt kb. minden értelmes ember így szokta. Így jönnek létre az új párkapcsolatok. Ebben nincs meglepő. Aki viszonyba bocsájtkozik, annak ezzel számolnia is tudni kell, hogy egyszer ő is lapátra fog kerülni, manapság egyre nagyobb eséllyel, mert az elvárások, a szint megvan rendesen, ha nem bírod a tempót ezekkel, akkor takarítva lesz az ilyen ember el.

Azzal ,hogy a kérdező keresi a boldogságot, egyáltalán nem követ el hibát. Férfi létemre én ugyanezt tenném, egy párkapcsolat nem szentség, csak egy állomás.

2012. nov. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy így gondolod.

Amíg nincs kimondva a szakítás, egyáltalán nem kellene gondoskodni vagy gondolkodni a párod "pótlásáról".

2012. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat az nem ilyen szerződéses alapú kényyszer, meg nem kötelesség, az egész alapja,hogy az emberek jól érezzék magukat. A nő pedig onnattól,hogy kezdi érezni, ez nem lesz neki jó hossszú távon, félre nézeget, és bebiztosítja magát alternatívákkal, a lehető leghelyesebben teszi ezt. Nincs ezen mit kimondani, a kimondás már csak a robbanáspontja egy nagyon hosszasan félrecseszett viszonynak. Ha a két személy tud együtt élni az igényeiknek megfelelően, akkor úgysincs mitől tartania. Igazán azoknak fájó pont ez a téma, akik érzik, hogy nem nagy számok,és félnek, rettegnek! belül,hogy a nőjük hamarosan pápá! lesz.
2012. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De én nem tároztam be egy pasival!!!

Szimpla haverság volt köztünk és én akkor még szerelmes voltam az exbarátomba. Nem néztem a fiúra pasiként csak haverként. Szakítás után viszont már igen. Úgy beszélsz itt, mintha a te párkapcsolatodba szóba se álltál volna egy csajjal sem. Sőt rá sem néztél másra még csak barátként sem....És hát persze, mert mi nők így meg úgy. De kössz, ezzel a véleménnyel is megbarátkozom.

2012. nov. 7. 14:06
 10/12 A.R. ***** válasza:
szerintem undorító amit csináltál, velem ugyan ezt csinálta a barátnőm pár hete, kamu időt kért had gondolkodjon aztán a másik sráccal találkozgatott mint "barát", ahogy vége lett közöttünk összejött vele. Ennyi ez undorító dolog, utállak titeket nőket ezért, 1 hónapig reménykedtem hátha visszajön hozzám, de mivel velem nem találkozott nem tudtam megtenni mindent ,hogy kijavítsam a hibámat, inkább találkozgatott a másikkal.....undorító dolog érted? Szétbaszta a lelkemet az a lány, teljesen tropa vagyok, annyira szerettem és most annyira fáj, hogy nem hiszitek el, iszonyat amit érzek.........nem helyes amit tettél jó ha tudod
2012. nov. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!