Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hibát követtem el? Túl hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követtem el? Túl hamar kezdtem egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem a barátom 2 év után. pár napig bánkódtam, de aztán rájöttem hogy jobbat érdemlek. Augusztus óta beszélgettem egy fiúval, akivel most összejöttem. nagyon kedvelem őt és jól érzem magam vele. Már nem szerettem az exemet, erre rá kellett jönnöm. Szeretném ha ezzel a fiúval működne. Ha vele vagyok minden gondomat elfelejtem. Boldog vagyok vele. Szerintetek jól döntöttem?

2012. nov. 6. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző, a te álláspontodból tényleg fájó, szomorkás a sztori, de akik épp most állnak sorba punciért, azoknak hidd el, nagyon jól jön ám,hogy a nők ilyen kedvesek, ilyen sokmindenki felé adakozók! Szerintem is adj mindnekinek lehetőséget, aki potenciális partnerjelőlt, aztán majd eldöntöd a sok pályázó közül,hogy pattintod -e lefele az előző faszid, és ki újdonságot választassz magadnak. Jó tallózgatást!
2012. nov. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A.R. na ez se olvasta el a részletes megjegyzésemet....
2012. nov. 8. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!