Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom már másba szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már másba szerelmes, de nem tőle tudom. Sajnos úgy tűnik komoly, nem csak fellángolás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondjam el neki, hogy tudom? Vagy tegyek úgy, mintha nem tudnám? Ha a másik lány nem viszonozza, van rá esély, hogy elfelejti? 5 éve vagyunk már együtt, és úgy érzem nem bírnám ki a szakítást :(

2012. nov. 7. 23:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

Rúgd ki a rossz hirt vívőt..


"Ha a másik lány nem viszonozza, van rá esély, hogy elfelejti? "


Nem.

2013. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Hat en is kivancsi lennek a sztoridra, h mit lattal. Jo pelda erre az en esetem, h ne itelj elsore! A parommal Eurovizios partin voltunk. Kb 50 asztal es 8 nagy tv kepernyon lehetett nezni a musort.

Szoval a mellekhelyisegbol visszaterve arra lettem figyelmes,h parom a szomszed asztalnal ulo lannyal nevetgelt.(A csaj forditotta a szeket az asztalunk fele.) Pont azt a pillanatot kaptam el, amikor egymasra nevettek. Hat felment bennem a pumpa rendesen! Nagy lazan odaleptem paromhoz es szenvedelyesen megcsokoltam. A csaj egybol elhuzott es egesz este kerult engem :) A parom nevetve meselte, h ranyomult a csaj, mert az hitte,h egyedul van ott. A parom meg nem birta nevetes nelkul, mert nagyon gagyi dumat vagott le neki. Szoval nem kell mindent bemagyarazni, hogy hogy nezett a parod masra. Amugy mi 3 ev fel eve lakunk egyutt es 4 eve vagyunk egyutt. 32/n

2013. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

ja es az utolso valaszolo vagyok es 3,5 ev akart lenni.

De hol van a kerdezo?

2013. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg
2013. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Van önértékelésed??

ha igen, akkor szakíts, egyértelmű.

Ha nincs, és gyáva vagy, akkor pedig várj a csodára (ami megjegyzem nem jön el), én is ezt teszem, de nincs értelme... hát hajrá, te tudod mit akarsz.

21L

2013. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, nem mi döntünk el helyetted...tudod akkor beszélj vele, ha nem akkor nem. bird ki akkor h ő csokolozi a lánnyal miközben veled van? istenem...
2013. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Szilvásbuktát!
2013. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
Először is győződj meg az állítás hitelességéről. Ha igaz, akkor dobd a pasast úgy, hogy a lába nem éri a földet. A férfiak szemetek. Már eleve csak a szex miatt is hajlamosak félrelépni, de ha még a szerelem is közrejátszik, akkor aztán biztos lehetsz benne, hogy nem csak beléd lógatja a hancúrlecét. Tökmindegy, hogy viszonzott, vagy viszonzatlan, ilyet megtenni és még titkolni is... Fullosan nagy szemétség.
2014. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A sztorira en is kivancsi lennek
2014. márc. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Dobtam egyből. Ha még őszintén a szemembe mondta volna, meg tudtam volna érteni, de titkolta és hazudozott. Jobb lesz neked is, ha szakítasz, mert előbb utóbb úgyis szakítás lesz. Ha nem te teszed meg, majd ő fogja, ha tnyleg szerelmes.
2014. ápr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!