Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok, ha előző kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, ha előző kapcsolataitokban sokat csalódtatok, egy új párkapcsolatban mennyi idő kell, hogy feloldódjatok, megbízzatok a másikban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassan fél éve küzdök,hogy ledöntsem a párom körüli falakat és most kezdtem el úgy érezni,hogy sikerült. 26/L
2010. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nos, én nem csalódtam soha igazán nagyot, mégis egy alakulóban lévő kapcsolatban nehezen bízok meg a partnerben. így aztán az alakulóban lévő kapcsolatok mind tönkre is mennek mielőtt még tényleg kialakulnának. ha egyszer csalódnék úgy igazán, akkor valószínűleg ennyi volt, többet semennyire se bíznék. hát ennyit erről.
2010. febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen értek egyet előző kommentelővel...

Ha eljön "az igazi", akor úgyis megbízol benne. Más kérdés, hogy tényleg ő e életed szerelme. Ha nem, és ez kiderül, utána tényleg elég nehéz lesz (szerintem) megbízni akárkiben is. De nagymértékben függ a gondolkodásmódodtól is.


Én majdnem 8 hónapig jártam exemmel. Szinte teljesen megbíztam benne. Csak közbe rájöttem, hogy mintha nem ő lenne az igazi... Azóta összejöttem az előtte lévő exemmel, s immár bő 1 hónapja együtt vagyunk... hivatalosan teljesen megbízok benne, de valahol belül azt érzem, hogy félnem kell tőle, a kapcsolattól, és nem teljesen megy ez a megbízásos dolog...

Remélem majd változik...


Viszont Neked sok sikert az "oldáshoz/oldódáshoz"! ;-)

2010. febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bnőmet nagyon összetörte az ex pasija - 2 évig kínozta szószerint - majd kidobta a pasi meg fél évig zaklatta.

Most hogy velem összejött így állt le a pasi fél éve együttvagyok most a párommal és úgy igazából 1-2 hete érzem azt hogy teljesen feloldódott

22F

2010. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

A jelenlegi barátnőmet tartom az igazinak, de ugye ez általában így is szokott lenni. Eléggé féltékeny típus vagyok, de ezt már kezdem leküzdeni, ahogy csak tudom.

Sajnos ismerem nagy átlagban a lányokat. Tudom, ha valakinek jó dumája van, akkor az esetek nagy részében meg lehet fűzni. Buliban még jobban megy a dolog.

A barátnőmben megbízok, de ha megcsal, soha senkiben nem fogok megbízni. Elég sok lány ismerősöm van, sok lány fordult meg nálunk (öcsémnél is), és sajnos kiismertük őket. Tudom, hogy van kivétel, tőlük elnézést is kérek az általánosításért.


19/f

2010. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
szerintem ez a partnertől függ.mennyire látja át,hogy mi a gond?
2010. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

00:46 Köszönöm, oldáshoz. :)


08:21 Lány vagyok, de sajnos tudom, mire gondolsz. :( Rengeteg olyan lányt látok magam körül, mint amilyet leírtál. Elég szomorú dolog. :/


21:11 Ő az, aki nehezen nyílik meg (én legalábbis úgy érzem), én személy szerint teljesen megnyíltam neki. :) Gond nincsen, csak úgy érzem, Ő fél egy kicsit a kapcsolatunktól, részben azért, mert sokat csalódott már, részben azért, mert távol lakunk egymástól és ő úgy gondolja, nekem ez probléma. :D Tehát semmi baj nincs, csak kíváncsi vagyok mások "tapasztalataira" is.

2010. febr. 17. 21:19
 8/14 anonim válasza:
100%
20:11-es vagyok.Az előző kapcsolatomban én is sok falat építettem magam köré,mert a volt barátom szerint egy nő úgy néz ki mint a Playboy magazin modelljei.A mostani kapcsolatom elején pedig egyenesen sokkolt,hogy mennyire tetszem a páromnak.minél többet mutatta ezt ki,annál jobban feloldódtam.
2010. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én olyan kéthónapig küszködtem, az nem olyan vészes.:)
2010. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

a válasz a következő: ha te szakítottál, akkor már te nem szereted, főleg ha már van is más..

ha pedig téged hagytak ott,mondjuk egy szebbért vagy egy jobbért hát akkor rohadt nehéz..mert akkor nem csak azzal fogsz küszködni, hogy más legyen, hanem először is azzal, hogy az önbizalmad meg az önbecsülésed helyretedd..

2010. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!