Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele, hogy ne legyen annyira nehéz?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Egyszer csak kitettem ide egy kérdést, amire privát üzenettel válaszolt nekem. Azóta együtt vagyunk, de úgy érzem, hogy ez nem lesz jó a továbbiakban. Már 5 hónapja vagyunk együtt. Tényleg nagyon szeretem, de más okok miatt nem jó ez a kapcsolat.

2012. nov. 25. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol elkezdődött,ott is érjen véget...:D
2012. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki?
2012. nov. 25. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de a kulcsszavakon sikítva röhögtem :D...

komolyra fordítva a szót, szerinted mi lenne a helyén való...na azt tedd....csak akkor rossz, meg neki utána

2012. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem pálya ez az egész...amit érzel? hát miért akarsz szakítani...az okot az indokot
2012. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az nem tartozik senkire, hogy miért szeretnék vele szakítani. A lényeg, hogy tényleg nagyon szeretem, de ha magamnak szeretnék jót, akkor ez így nem működhet.

Gondolom nektek is kellett már olyan döntést hoznotok, ami nem nagyon tetszett, de tudtátok, hogy jó döntés. Na, ez pont olyan.

Tudja, hogy nagyon szeretem de szerintem még a jövőre nem nagyon gondolt. Szerintem azt mondom neki, hogy már nem szeretem őt (azért, hogy könnyebben fogadj el a dolgot és mégse fájjon annyira)

Jó, fájni fog az biztos... nagyon. De vannak dolgok, amiket meg kell tenni.

2012. nov. 26. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kértem, hogy mond el mi az oka a szakításnak...azt írtam, hogy neki mond el az indokot, amiért akarsz...az okot mond neki
2012. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!