Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak 2 napja vagyunk együtt. Ha fellépek Facebookra lerejti előttem magát. Amikor találkozunk minden rendben van, megcsókol, megfogja a kezem. Ha ráírok amikor éppen fent van, visszaír és kedves. Félek, hogy nem akar velem ott beszélni. A telefonszámomat sem kérte el. Most szakított nem rég egy hosszú kapcsolatból és félek, hogy csak kihasznál felejtésre vagy, hogy megmutassa neki is van valakije. 15/L

2012. dec. 14. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig ez eléggé a kihasználásra hajaz.
2012. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Neten, telefonon, videó Skype-on én sem szeretek beszélgetni. Élőben annál inkább. (F)
2012. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ajánlatos olyannal kezdeni, aki nemrég szakított. Főleg egy hosszú kapcsolat után. Amúgy meg 2 nap után még nem lehet kisajátítani. Egyébként sem, deeeeeeee
2012. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ő hány éves?

Tudod volt egy 5 éves kapcsolatom, a fiú nálam 4 évvel idősebb.


Tudtam a facebook jelszavát egy ideig és még a szakítás napján első dolga volt 10 nőre ráírni. Napokig követtem. Végől egy barátja hozta össze egy nővel. A fiúk ilyenek.

21L

2012. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4.

Szép vagy te is....és az általánosításod is helyén való

2012. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ő is 15. Ő is akar találkozni meg minden, de ez a lerejtés nagyon furcsa. pedig már nagyon akartam vele járni, és tőle kaptam az első csókot és nem akarom elveszteni. Várjak, hogy hátha minden jó lesz?
2012. dec. 14. 13:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak nekem furcsa, hogy 15 évesek és már szakított egy "hosszú" kapcsolatból? :-P
2012. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15 évesen én 19 évessel kavartam és az se volt elég érett. Ne tervezz még senkivel hosszú távon. Jó?
2012. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért el kell ismerni: az 20-25 éves kor alattiak, de főként a 18-19 éves kor alattiak kapcsolatai előbb vagy utóbb mindig véget érnek. Nem tudom van-e kivétel.

Egyet tudok. 4. osztályos korukban ismerkedtek meg és a mai napig házasok. Van nekik azt hiszem kettő gyerekük. Az egyik már olyan 16-18 éves. (unokatesómék)

Sajnos 95-98%-ban a legtöbb ilyen kapcsolat "csupán" gyerekszerelem.


"Akinek nem inge...."

2012. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ráértek 23-25 évesen...
2012. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!