Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak 2 napja vagyunk együtt. Ha fellépek Facebookra lerejti előttem magát. Amikor találkozunk minden rendben van, megcsókol, megfogja a kezem. Ha ráírok amikor éppen fent van, visszaír és kedves. Félek, hogy nem akar velem ott beszélni. A telefonszámomat sem kérte el. Most szakított nem rég egy hosszú kapcsolatból és félek, hogy csak kihasznál felejtésre vagy, hogy megmutassa neki is van valakije. 15/L

2012. dec. 14. 13:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor csak kihasznál?
2012. dec. 14. 13:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem állítanám, hogy kihasznál. De hát gyerek még szinte. Különben is, ha valakivel elkezdek járni és mondjuk a srác randi után 2 napig nem jelentkezik nem idegeskedem. Nem fogok rászállni mikor még nem tart ott a kapcsolat.
2012. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Már lassan fél éve vagyok együtt a barátommal és semmi gond sincs ,mikor ittvan mindig jól elvagyunk szoktunk hülyülni egymással mert egyikünk se az a besértődős fajta. Olyanok vagyunk mint a legjobb barátok de közbe nagyon szeretjük egymást. És 15 èves vagyok.
2012. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nálam alap, h ha együtt vagyunk egy csomó időt, akkor ne beszélgessünk még facebookon/msnen. Ha a nap 24 órájában beszélgettek, valószínűleg kifogytok a témákból, és ráuntok a másikra. Ez a lerejtés dolog is lehet csak azért, mert nem akarja ezt elmondani /Én ezt mondjuk mindig elmondom a lánynak/ ... 20/F
2012. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!