Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek h a barátom újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a barátom újra szeressen?

Figyelt kérdés
Egy éve és egy hónapja vagyok együtt a barátommal. Pár napja közölte velem h már nem szeret és legyen vége. Én ezt nem hagytam és végül azt beszéltük meg h szilveszterig még együtt vagyunk és ha változik a dolog akkor maradunk együtt, ha nem akkor kidob. Mit tegyek h újra belém szeressen akár csak egy kicsit is? Az életemet adnám érte annyira szeretem :'( nem fogom hagyni elmenni. KÉRLEK SEGÍTSETEK :'( és értelmes válaszokat várok. (olyat ne is írjatok lécci h hagyjam menni mert nemfogom)

2012. dec. 19. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudod befolyásolni, hogy szeressen, ha akar, úgyis elmegy, nem te mondod meg. Egyszerűen nem keres, nem veszi fel a telefont, tilt Facebookról, akármi. Nem tudod magadhoz kötni, és nem is szabad. Inkább lehetne annyi önbecsülésed, hogy nem maradsz olyan mellett, aki nem szeret téged, hanem keresel valakit, aki viszont igen, és bármit megtenne érted.
2012. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elevenítsd fel azokat a dolgokat, amiért beléd szeretett! Lepd meg valami olyannal, amit még egész régen, a kapcsolatotok elején csináltatok. Mond olyanokat, amiket tudod, hogy szeret tőled hallani! (Pl. ha imádta ahogy régen nevettél, nevess megint úgy!) Bűvöld el újra. Egyébként szerintem a legjobb az lenne, ha szilveszterig nem lennétek együtt, hogy mindketten megtapasztaljátok, milyen a másik nélkül. Csak randizgassatok néha, kelts benne hiányérzetet! Remélem segítettem és hogy ez kellőképpen értelmesre sikerült... :) Sok sikert!
2012. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12es köszönöm. A te válaszod volt válasz a kérdésemre. A többiek szerintem nem tudnak olvasni. Köszönöm mégegyszer és remélem sikerül.
2012. dec. 23. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!