Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még van esély, vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esély, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon magam alatt vagyok, a barátom tegnap szakított velem, szóval karácsony előtt 2 nappal. 15 évesek vagyunk mindketten és másfél évig voltunk együtt.

Nagyon sok mindenen keresztül ment a párkapcsolatunk, de én mindig abban a hitben éltem hogy nem kell szakítanunk egy kis változtatással helyre hozhatjuk. A barátom is így gondolta egészen mostanáig.

Tegnap felhívott telefonon hogy nem tudja már tovább a szemembe hazudni hogy ő szerelmes belém stb. meg hogy el kell tudni engednünk egymást, túlságosan összenőttünk.Én a telefonban megértő voltam, csak helyeseltem, és amikor letettem ordítottam sírtam és nem értettem hogy lehet ez.

Nem tudok rajta túl lépni, nekem ő kell, nekem ő a tökéletes.Egyébként ez volt az első párkapcsolatom és az első szakításom.Még mindig úgy érzem ez még mehet tovább de nem erőltethetek rá semmit, csak nem tudom elfogadni a tényt hogy vége...

Ma hajnalban nem tudtam aludni és ráírtam hogy ha mégis rá jön hogy szerelmes belém, akkor nyugodtan jöjjön vissza hozzám. Erre azt írta hogy , köszi de most hagynunk kell egymást.

Szerintetek feladjam?



2012. dec. 23. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimondta, tehát vége. Ha vissza menne hozzád ezek után, akkor elhinnéd neki, hogy tényleg szeret? Ha szeretne, akkor nem vetett volna véget a kapcsolatotoknak. Ezt sajnos el kell fogadnod.
2012. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a remény hal meg utoljára, de sztem hagyjad inkább.

De ilyen korban másfél éves kapcsolat, na ez tiszteletre méltó.

2012. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi:) én tényleg mindent neki adtam és ő is nekem. Fél éve ő lett volna az utolsó aki kimondja a végszót.

Egyébként kb 3 hónapja én is ugyanezt éreztem iránta szóval úgy éreztem kiszerettem belőle...nem bírtuk egy hónapig sem külön és utána tök jó volt. Aztán most....újra:/

Szerintetek ilyen kisebb szünet után (1-1,5 hónap)még van esély hogy rájöjjön hogy szeret?

Tényleg nem akarom erőltetni a dolgokat, de ezt a másfél évet egymás "nyakán" töltöttük és én úgy érzem hogy nagyon kiismertem ezalatt az idő alatt és nem tudom neki elhinni amit mondott tegnap...

2012. dec. 23. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiába csábítanád vissza már nem lenne szilárd a kapcsolatotok. Ha nem boldog melletted valamiért, akkor csalna fűvel-fával. Ha rájönnél és szóvá tennéd neki, akkor azt válaszolná jogosan, hogy minek fogadtad vissza. Nagyon nyomulnod sem szerencsés lányként, mert ez csak önbizalmat ad neki te pedig kellemetlen helyzetbe kerülsz. Ne menj olyan után aki nem szeret!
2012. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem hasonló esetem zajlott le körülbelül egy éve talán, barátnőm szakítani akart velem, de végül együtt maradtunk, miután már én nem bírtam tovább, aztán én szakítottam vele(2.5 év után), azt hittem én leszek az erős és a kegyetlen, aki majd kitart. Állítólag a pasik így 1 hónap után döbbennek rá mindenre, na velem pontosan ez történt, nem bírtam, de mire föleszméltem, ő tovább lépett, nem mertem elhívni sehová, meg nem is igazán tudtunk dűlőre jutni a dolgokban, pedig sokszor beszéltünk, a szakítás ellenére. Aztán valahogy ő is rájött, hogy sok mindenki van aki sokban más mint én, de én vagyok neki a tökéletes, azóta is kifogástalanul működő kapcsolatunk van, ha mindent beleszámolunk immáron 4 éve. Ha esetleg kíváncsi vagy még valamire írj, vagy, hogy mi történt azóta, esetleg, ha tudok segíteni.

19/F

2013. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!