Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kegyetlen lennék, ha szakítané...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kegyetlen lennék, ha szakítanék a barátommal emiatt?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a barátommal, én 21, ő 25 éves. Nekem rajta kívül még senkim se volt. Együtt is élünk 2 éve.

Sosem tanult tovább, okj-kat is mindig abbahagyta. Nem is dolgozik, a szüleitől kap pénzt. Nem jár sehova, otthon ül, gépezik és emiatt teljesen kattant lett, mindig azt mondja, hogy nincs értelme az életének, meg hasonlók. Már millió kört megfutottam vele, de MÁR NEM MEGY. Egyszerűen nem megy, engem is lehúz teljesen. Már akkor örülök, mikor másokkal vagyok, mert ők nem beszélnek mindig rossz dolgokról. Szeretnék rajta segíteni, de az összes energiámat elveszi, holott nincs semmi baja, de ő nem végez fizikai munkát, se nem tanul, se nem akar semmit csinálni, mert nehogy már meg kelljen mozdulnia. Nagyon elfáradtam már és nem vagyok boldog, de lelkiismeretfurdalást okoz, hogy ha elhagyom, akkor ő összeomlik. Egyszerűen már nem tudom, hogy mi legyen, úgy érzem, börtönben élek és megfojt a depressziójával..



2013. jan. 23. 00:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hajtsd el a pcsába. Ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni - ha meg rosszul érzed magad, akkor nyilvánvalóan nem megy.

Viszont a következtetéssel azért nem értek egyet, én is itthon ülök, gépezek(dolgozok), és nem kattantam meg.:D

2013. jan. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire így érzed, akkor muszáj néha önzőnek és kegyetlennek lenni.


Amúgy ezzel kapcsolatban egy haverom jut eszembe, aki összejött egy csajjal, aki nagyon megfogta, de a csaj egy ugyanilyen önsajnáló gyökér volt (nincs meló, nincs pénz, egyetem félbehagyva, otthon ülés tévét nézve és a világ folyamatos szapulása). Friss kapcsolat volt, a srác meg amúgy sem csinált ebből lelkiismereti ügyet, szóval gyors vége lett, és a srác nem volt rest megindokolni, hogy miért szakít. Hozzátenném, a fickónak közel sem volt ennyire könnyű menet ez, mert amúgy nagyon bejött neki a csaj. Kb fél évvel később összefutottak, a csaj ki volt cserélve: a saját lábár állt, befejezte az iskolát, fasza állása volt és persze párkapcsolata is. Az a poén, hogy a lány megköszönte a cimborámnak, hogy úgy elbánt vele, mert ez ébresztette rá, mekkora kupac szar is ő abban a pillanatban. Haverom meg persze szívhatta a fogát, mert ott volt a csaj, akit akart, úgy ahogy akarta, és mindezt egy másik fickó aratja le (nem mintha oka lett volna bánkódni, hiszen ha nem kapja meg ezt a pofont, valószínűleg sosem talál magára a csaj).


Összességégben még az is lehet, hogy majd attól kap észbe, hogy elhagyod. Ha magára talál, akkor az nagyrészt ennek köszönhető, ha meg még jobban elhagyja magát, akkor eleve reménytelen volt.

2013. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szakíts. Egyébként az is lehet, hogy pont ezzel teszel jót neki, mert észbe kap, hogy még többet is veszíthet.
2013. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, el fogom hagyni, eldöntöttem. Már régóta érlelődött, de az utóbbi időben eldurvultak a dolgok. Nekem nagyon sok célom van, neki meg semmi és ez engem kikészít, egyszerűen nem bírom az önsajnálkozását.

Ami a szüleit illeti, én nagyon szeretem őket, de már rég elcseszték azzal, hogy mindent ráhagynak és még pénzelik is. Közös albérletben vagyunk, de haza fogok költözni egy időre, amíg nem találok mást.

2013. jan. 23. 14:04
 15/15 anonim ***** válasza:
Helyes! Sok sikert az élethez! Kívánom, hogy érd el a céljaidat és találd meg a boldogságodat! :)
2013. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!